PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 749
ocen
7,3 10 1 105749
7,4 34
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

Ten słabszy Creed

ocenił(a) film na 8

Zacznę od tego że główny bohater w tym filmie Adonis jest słabym bokserem ... Mimo że na ringu spisuje się całkiem nieźle , to nie widzę w nim boksera jak u np. Apolla . Wszystko Adonisowi przyszło za łatwo ... W scenach treningu wogóle nie widziałem żeby się starał , żeby wkładał w to co robi serce tak jak to robił Rocky w każdej poprzedniej części ... Więcej emocji przeżyłem podczas oglądania 6 , najsłabszej części Rock'iego gdzie Stallone miał prawie 60 lat i wkładał więcej serca niż M.Jordan w tym filmie . Reszta obsady wypada dobrze . Zwłaszcza Tony Bellew jako Pretty Conlan który chyba najbardziej mi się podobał ( razem ze Stallone'm ) . Walki bokserskie wyglądały bardzo fajnie które ukazywały teraźniejszy , szybki boks . Mimo że tu walki bokserskie były naprawdę dobre , w każdej części Rocki'ego były lepsze . Podsumowując " Creed : Narodziny legendy " to nudnawy i męczący film . Spodoba się tylko nielicznym fanom Rocki'ego . Takie jest moje zdanie . :)

ocenił(a) film na 6
Gaghi10

Masternak vs Bellew oglądałeś tamtą walkę???

ocenił(a) film na 8
DoktorLejdo

Widziałem skrót :P a jeżeli chodzi o film to po półtora roku moja opinia na temat tego filmu bardzo się zmieniła. A jeżeli chodzi o walki to gdy obejrzałem trochę boksu zrozumiałem że w rzeczywistości boks nie wygląda tak jak to zaprezentowano w filmach o Rockym (no może poza 1 częścią). I wtedy dopiero doceniłem Creeda :)

ocenił(a) film na 6
Gaghi10

Mało jest filmów o boksie gdzie w filmie boks tak samo wygląda jak w prawdziwej walce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones