PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 749
ocen
7,3 10 1 105749
7,4 34
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

pomyłka

ocenił(a) film na 1

ten film to porażka, nie idźcie na to do kina, przez pewien czas było znośnie, mniej więcej do połowy gdy okazuje sie że rocky ma raka, później film ciągnie sie jak flaki z olejem, walki jakieś takie udawane, sztuczne, bez emocji, nie wiem czy to aktorzy czy choreografia, ale mi się nie podobało, jeszcze ta końcówka gdy wchodzi ostatni gong, muzyczka z pierwszej części rockego - creed oczywiście przegrywa, szmira jak ch*j i jeszcze ten wszech obecny greenscreen. Wiele mi nie pasuje np. dlaczego Filadelfia a nie tam gdzie Apollo zaczynał? Wszyscy poumierali to i rockego musieli uśmiercić ale czemu akurat rak? i jeszcze to pieprzenie o chemioterapii to jakaś gówniana amerykańska propaganda jak dla mnie Gniot, lipa,

ocenił(a) film na 3
nikone

Zgadza się, płytkie gówno. Też wyszedłem z kina. Ludzie żal to nawet piracić!

ocenił(a) film na 9
wilcztom

Jak dla mnie film genialny ;) 9/10, chociaż zastanawiałem się nad 10/10. Sly - jak nie dostanie Oscara za rolę drugoplanową to przestaję oglądać przyszłoroczne gale rozdania statuetek.

ocenił(a) film na 9
thespike18

Świetny film, mi i znajomym się bardzo podobał. Na pewno jeszcze kilka razy obejrzę :D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones