PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 749
ocen
7,3 10 1 105749
7,4 34
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

ten film to g*wno

ocenił(a) film na 1

dno i porażka, mizerna i mierna ksero kopia "Rocky", walką są tak zaaranżowane że aż ociekają choreografią, są nie autentyczne, brakuje w nich ducha i polotu, gra aktorska to pożal się boże jakaś abstrakcyjna pomyłka. Amerykańska propaganda walki z rakiem chemioterapią - nie mogli zrobić nic kur*a gorszego niż uśmiercenie Rockyego, sam fakt że w ogóle ciągną to od piątki jest już dość jasnym komunikatem. Zero serca, same schematy. Jeb*ć takie kino. To powinna być nieśmiertelna postać, dająca nadzieję i siłę gdy opadasz z sił a to co to o ku*wa jest. Jeszcze bzdury że młody Creed leci do Filadelfi? Czy to jakiś żarty? Jakbym był synem Apollo Creeda to chciałbym ćwiczyć tam gdzie mój ojciec zaczynał a tu wje*bali jakiś gówniany motyw że jego nikt ćwiczyć nie chce... TYLKO ROCKY... kpina. Poza tym ten młokos nie ma nic z apolla, to wszystko plastikowy, sztuczny i marny pic na wodę.

nikone

Daj spokój, jak się film ogląda to się powinno ze zrozumieniem. Takich pierdół co Ty tutaj wypisujesz nie widziałem u nikogo jasno myślącego. Rocky w tym filmie dalej się rozwija, jest postacią z krwi i kości. Jest po prostu człowiekiem któremu zabrakło sensu w życiu po śmierci najbliższych.
"Jakbym był synem Apollo Creeda to chciałbym ćwiczyć tam gdzie mój ojciec zaczynał a tu wje*bali jakiś gówniany motyw że jego nikt ćwiczyć nie chce... TYLKO ROCKY... kpina". Jakbyś oglądał ze zrozumieniem to byś wiedział czemu tak było, to on wybrał ostatecznie aby to Rocky go uczył.
Adonis nie jest jako Apollo bo nie może dlatego że nawet go w życiu nie widział? Bo chował się w innych warunkach? Nie wiedziałeś że tak bywa w życiu?
Aktorstwo fenomenalne, właściwie przez każdego chwalone ale "ZNAFCA" nikone się znalazł który wie lepiej.
Walki zaaranżowane? No to jest film w końcu. I są o niebo bardziej realistyczne niż w oryginalnych Rocky gdzie były tylko mordobiciem. Zero klinczu, bloku nic. Jak nie znasz się na boksie to nie oceniaj takich rzeczy bo naprawdę nie warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones