PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4736}
5,5 6 683
oceny
5,5 10 1 6683
5,3 3
oceny krytyków
Critters 3
powrót do forum filmu Critters 3

"Crittersy 3" to zdecydowanie nie jest arcydzieło. W zasadzie żadna część serii nie jest. Ale za małego knypka obejrzałem wszystkie z otwartymi oczyma i pyszczkiem - i miłe wspomnienie się mnie trzymało. Teraz, kiedy wreszcie udało mi się ponownie do nich dorwać, nie mogę powiedzieć, żebym się zawiódł.

Jasne, aktorstwo jest kiepskie, dialogi tanie, rozwój akcji momentami niedorzeczny a efekty specjalne mocno przeterminowane. Ale jako "popcorn movie" przy którym można siąść ze znajomymi/colą/chipsami/piwkie m [niepotrzebne skreślić] i przez półtorej godziny pośmiać się i zrelaksować, sprawdza się doskonale. A Kritty to najsłodsi psychopatyczni urodzeni mordercy w całym wszechświecie :)

Pjotrus

kiedyś takim filmom na VHS nie przepuszczałem :-) widziałem wszystkie części i ciagle mi mało :-) games has a home with crites :-)

Michal1992

Całkowicie się zgadzam!
Do dziś mam wszystkie części na VHS i pamiętam że oglądaliśmy je z bratem non stop. Ten film definuje pojecie klasyki z lat 90 :D

ocenił(a) film na 7
dicnar

Zgadzam się z przedmówcami. Również się "wychowałem" na tych klasycznych horrorach;) Przede wszystkim byłem "wyznawcą" Freddy`ego- aż się bałem zasnąć;D

ocenił(a) film na 8
mgx84sos

hheheh
http://www.youtube.com/watch?v=UTI3JKhxLRE&feature=channel_page

Zobaczcie koniecznie ten film promujący Crytów jako króla potworów:) Film miał pokazać te stworzenia od najpodlejszej i krwiożerczej natury - jak wam się podoba?

grzesio_c

Filmik pierwsza klasa xd o ile przez pierwszą połowę przebrnęłam w napięciu - dzięki doskonałej muzyce, to już druga połowa mnie rozśmieszyła ;)) Ogółem także wychowałam się na Crittersach. Do tej pory czuję ten 'dreszczyk' gdy to oglądam ;)) Ach wspomnienia z dzieciństwa :) A co do Freddy'ego. Miałam możliwość zobaczenia tego po raz pierwszy w wieku 14 lat, czyli jakieś 7 lat temu... I pamiętam, że później długo spać nie mogłam ;)
To są prawdziwe horrory na poziomie, a nie te które obecnie są produkowane. Klasyka kina lat 90tych.

ocenił(a) film na 5
matio14

Bardzo lubię jedynkę i dwójkę,ale trojkę to mogli sobie darować.
Charlie-pierdoła sam 'nie udźwignął' tego filmu. Brakuje tu reszty łowców
czy innych bardziej charyzmatycznych postaci jak szeryf czy Bradley.
Wieżowce mieszkalne szczególnie po zapadnięciu zmroku tez potrafią być przerażające
i mogli nieco w tym kierunku pójść. Komedii tez tu nie za wiele,poza scenami z Critami w kuchni.
Zrobili z tego filmu cos w rodzaju nieudanego 'odcinka-pilota' do kiepskiego serialu grozy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones