Film

2010 2 godz. 5 min.
6,8 41
ocen
6,8 10 1 41
18
chce zobaczyć
{"id":"567877","linkUrl":"/film/Crook%3A+It%27s+Good+To+Be+Bad-2010-567877","alt":"Crook: It's Good To Be Bad","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/78/77/567877/7333968.2.jpg"}
Zajmujący się nielegalnymi interesami Jai próbuje zacząć nowe, wolne od przestępstw życie.

Inspektor Joseph Pinto (Gulshan Grover) wysyła swojego podopiecznego Jaia (Emraan Hashmi) do Australii. Chcąc zapewnić mu lepsze, wolne od przestępczości życie, zmienia mu tożsamość. W Melbourne, wraz z innymi indyjskimi studentami, młody chłopak wpada w wir zamieszek na tle rasistowskim. Jakby tego było mało, podpada również miejscowemuInspektor Joseph Pinto (Gulshan Grover) wysyła swojego podopiecznego Jaia (Emraan Hashmi) do Australii. Chcąc zapewnić mu lepsze, wolne od przestępczości życie, zmienia mu tożsamość. W Melbourne, wraz z innymi indyjskimi studentami, młody chłopak wpada w wir zamieszek na tle rasistowskim. Jakby tego było mało, podpada również miejscowemu gangsterowi. Kiedy stara się pomóc bratu swojej ukochanej, Suhani (Neha Sharma), sprawy przybierają dramatyczny obrót.

na podstawie
Mohit Suri (materiały do scenariusza, historia) / Ankur Tewari (dialogi)
studio
Films & Casting Temple Pvt. Ltd. Sydney / Vishesh Films
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Melbourne (Australia), Kapsztadzie (Republika Południowej Afryki) i w Indiach.

forum filmu Crook: It's Good To Be Bad

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.