PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754536}
7,3 62 617
ocen
7,3 10 1 62617
6,4 51
ocen krytyków
Cruella
powrót do forum filmu Cruella

Bardzo przyjemny film, gra aktorska mi się bardzo podobała. Emma sobie świetnie poradziła i Cruella dla mnie na pewno była interesująca. Baronowa też świetnie została zagrana. Scenariusz jasny i przejrzysty z kilkoma zwrotami akcji. Nie było wciskanych wątków na siłę (a sami wiecie jak to jest w erze politycznej poprawności). Wizualnie też bardzo fajnie. Niektórzy piszą, że Cruella może być podobna do Jokera czy Harley Quinn, ale w głębi duszy jest dobra, jedynie używa ostrych metod do osiągnięcia celu. Wyszedłem z kina bardzo zadowolony.

Morgotheron

Zgadzam się! Dodałabym, że kolory włosów dużo mówią o niej samej :)

ocenił(a) film na 9
Magnolia1993

Zdecydowanie

ocenił(a) film na 4
Morgotheron

Poprawności politycznej jest aż nadto, dziwię się że jej nie zauważyłeś...

ocenił(a) film na 8
Morgotheron

Zapakowana w olśniewające kostiumy opowieść o dążeniu do celu, o zdeżeniu starego z młodym i o tym, że nie uciekniemy przed sobą, przed tym kim naprawdę jesteśmy. Zabawny, efektowny i wzruszający film ze wspaniałą rolą Emmy Stone.

Morgotheron

Ależ, to się dobrze ogladało. Bajka dla dorosłych

Daria1983

no właśnie - bajka dla dorosłych = ważne pytanie czy ktoś zabrałby ze sobą nastolatkę do kina na ten film ?

formalina_2

Ja tak. Nastolatka widzi gorsze rzeczy w necie, o których rodzice nawet nie mają pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones