PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32385}

Cube 2

Cube 2: Hypercube
5,9 38 861
ocen
5,9 10 1 38861
4,0 6
ocen krytyków
Cube 2
powrót do forum filmu Cube 2

Jeśli potraktować ten film nie jako kontynuację/następcę Cube, ale jako zupełnie niezależny film o podobnej tematyce, wydaje się trochę ciekawszy. Cube w większym stopniu był skupiony na stopniowym odkrywaniu tajemnicy w których pokojach jest pułapka, jak wyjść z sześcianu oraz na psychologii i emocjach bohaterów. Tutaj mamy chyba większy nacisk na stopniowe wprowadzanie różnych fizycznych teorii, na zasadzie "a teraz dorzucimy 4ty wymiar, za chwilę zaburzenie czasu i rotację grawitacji i widz powie 'wow!'". Mi się podobało ;)

danto

[Nie mogę zapisać zmian w komentarzu..]
Choć wolałbym, żeby film skończył się w momencie, w którym zatrzymał się zegarek. Dalsza część końcówki wydała mi się wymuszona i już w zupełnie innym klimacie.

ocenił(a) film na 4
danto

Wlaśnie z powodów które wymienione w pierwszym poście jedynka dużo lepsza.

ocenił(a) film na 7
danto

Miałem podobne odczucia

danto

ja to bym nawet rozumiał jako dosłownie Drugi Sześcian. W Cube Zero mówili że prawdopodobnie jest ich więcej zapewne je ulepszają lub testują różne wersje. myślę że można spokojnie przyjąć że to jest po prostu historia z innego takiego obiektu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones