film

Cuda z nieba

Miracles from Heaven
2016
1h 49m
7,4 37 577
ocen
7,4 10 1 37577
Cierpiąca na rzadką chorobę zaburzenia trawienia dziesięcioletnia dziewczynka ulega groźnemu wypadkowi. Niespodziewanie po tym wydarzeniu dochodzi do jej cudownego uzdrowienia. Zobacz pełny opis
Cuda z nieba zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Teen Choice
Film zdobył nagrodę Teen Choice oraz 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Zasłużyć na cud
"Cuda z nieba" zamiast piętnować czy straszyć, starają się chwalić to, co najlepsze w chrześcijaństwie:... ... czytaj więcej
Cuda z nieba
Zwiastun nr 2 (polski)
Cuda z nieba
Spot nr 2 (polski)
Cuda z nieba
Spot nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2016-03-17T09:23:27 https://fwcdn.pl/webv/87/35/38735/thumbnail.38735.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/147/746547/cuda_z_nieba___zwiastun.vp9.1080p.webm

Film oparty na prawdziwej historii Annabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła Niebo. Narratorką opowieści jest jej matka Christy Beam (Jennifer Garner). Annabel większość dzieciństwa spędziła w szpitalach, przykuta do łóżka przez rzadką chorobę, która nie dawała jej szans na normalne życie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze,Film oparty na prawdziwej historii Annabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła Niebo. Narratorką opowieści jest jej matka Christy Beam (Jennifer Garner). Annabel większość dzieciństwa spędziła w szpitalach, przykuta do łóżka przez rzadką chorobę, która nie dawała jej szans na normalne życie. Kiedy poczuła się na tyle dobrze, by móc wyjść na zewnątrz i pobawić się z siostrami, zdarzył się wypadek, który mógł kosztować ją życie... Annabel wpadła do środka wielkiego, spróchniałego drzewa. Znaleziono ją nieprzytomną. I kiedy wszyscy, łącznie z lekarzami, byli przygotowani na śmierć dziewczynki, ta obudziła się i opowiedziała niezwykłą historię o tym, jak spotkała Jezusa. Niejako na potwierdzenie tych słów, lekarze stwierdzili, że jej dotychczasowa choroba cofnęła się...

boxoffice
$73 883 359 na świecie
$61 705 123 w USA
$12 178 236 poza USA
budżet
$13 000 000
na podstawie
Christy Beam (książka)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Affirm Films (współudział) / Sony Pictures Entertainment (SPE) / TriStar Pictures
tytuł oryg.
Miracles from Heaven
inne tytuły
Kiedy Angela, Christy i Anna przechodzą przez ulicę, aby wsiąść do samochodu Angeli, tuż przed nim stoi inne auto, a za nim taksówka. W kolejnym ujęciu tego auta nie ma, za to taksówka dopiero podjeżdża.
Kiedy lekarz i matka Anny omawiają niezwykłe wyzdrowienie Anny (Kylie Rogers), wyraźnie widać cień rzucany przez kamerę.
Zdjęcia do filmu nakręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bardzo słaby

ocenił(a) film na 3

Wiem, że nie jest to wyznacznik obiektywizmu przy ocenie filmu, ale dodam, że jestem wierzącym i praktykującym katolikiem.

Film jest bardzo słaby bo:
-jest strasznie cukierkowo-amerykański ("idealna rodzina", "idealna parafia", "super śmieszny doktor z super ekstra podejściem do pacjentów")
-muzyka w filmie -...

wspaniały film , wzruszający , a dobro ludzi aż z niego wycieka ! więcej takich filmów i człowiekowi łatwiej by się zyło , a nie tylko ogląda przemoc i dziennikarskie 'rewelacje' za pieniądze ..

Nie ma już co streszczać - w opisie jak się za czyna i kończy - zapomnieli tylko jeszcze dać dialogi.

Przepiękny film który zmusza nas do refleksji nad własnym życiem. Ciężko nie uronić na nim łez. Historia która na długo zostanie w pamięci. Ukazuje obraz małych cudów które niewielu z nas dostrzega w swoim codziennym życiu a które są niezwykle cennymi darami od Pana. Film pokazuję potęgę i moc wiary oraz modlitwy.

Wyciskacz łez

ocenił(a) film na 9

i chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Prawie się popłakałem w kinie ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdego ten film poruszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones