PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433986}

Curve

5,2 3 331
ocen
5,2 10 1 3331
Curve
powrót do forum filmu Curve

Tragedii nie ma

ocenił(a) film na 6

Żadna rewelacja jednak w sumie film nienajgorszy. Może nic zaskakującego ale akcja wciąga, nic się nie dłuży a całość trzyma w napięciu. Dodatkowo film ma jeden niezaprzeczalny plus. Główna aktorka to na prawdę wyjątkowo urodziwa i seksowna niewiasta tak więc zdecydowanie jest coś dla męskiej części widzów. Głównego bohatera nie ocenię bo na urodzie męskiej się nie wyznaję. Ale, że też wcześniej o Julianne Hough nie słyszałem, cholera a przecież zagrała także w Burlesce. Ale ad rem. Za film i prawdziwie śliczną buzię daję 6.

zombi248

Nie jestem gejem, ale bez wątpienia główny bohater jest ładniejszy od głównej bohaterki. Nie żeby Julianne Hough nie była ładna. Buźka w normie. Ale sylwetka już trochę poniżej określenia wyjątkowo ładnej.

Oczywiście każdemu się podoba co innego, ale ja odnosze się do obecnych trendów wyglądu sylwetki uznawanej za ładną (np. wybierane we wszystkich krajach świata kandydatki na miss). Julianne ma jedynie 160 cm wzrostu, to raczej niewiele jak na seksbombę. I dość szerokie biodra. Więc wzrost filigranowej kobiety (dla mnie osobiśćie to plus), ale budowa ciała dość krępa. Krótkie nogi, no ale nic dziwnego, skoro ma się tylko 160 cm wzrostu. Oczywiście gdyby ją porównać do typowego amerykańskiego czarnego spaślaka z tyłkiem jak wieloryb, to Julianne wypada znakomicie. Ale gdy ją porównać do typowej dziewczyny o wzroscie 170 cm i o szczuplejszej sylwetce i większych piersiach :), to Julianne wymięka ;).

Natomiast Teddy Sears to ciacho z pierwszej ligi modeli. Wysoki, muskularny o atletycznej sylwetce. Proporcjonalnie zbudowany z ładną buźką. Fajny, męski i seksowny głos. W tym filmie gra psychopatę, więc trudno się w nim zakochać. Ale mimo to urzeka wyglądem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzysyek

Jednak jesteś gejem

zombi248

Obejrzyj nowe "Footloose" to zwariujesz na jej punkcie ;)

ocenił(a) film na 2
zombi248

jest tragedia :D

ocenił(a) film na 7
zombi248

Dobry, nieźle skręcony survival z psycholem, choć złożony z nieco wytartych klisz. Ogląda się dobrze i jest ciągłe pieczenie w żołądku. Szarpie nerwy. Zawsze się zastanawiam co bym zrobił w takiej sytuacji. Polecam film Kaliber.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones