PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624960}

Cyber-prześladowca

Cyberbully
6,2 7 922
oceny
6,2 10 1 7922
Cyber prześladowca
powrót do forum filmu Cyber-prześladowca

ale jednocześnie raczej dość slaba gra aktorska, taki troche sztuczny, niedorobiony i nienaturalny, zrobiony na siłe, pod konkretny cel np do rozprowadzania po szkołach by dzieciaki sobie obejrzały. Kila razy jest tak, (pod koniec szczególnie) że główni bohaterzy ustawiaja się przed kamerą ;) cytują cytaty tej fundacji antyprzemocowej jak sobie radzić w takich sytacjach.

ocenił(a) film na 2
ixxert

jak dla mnie żadne to materiał edukacyjny, mało ma wspólnego z rzeczywistością, a na końcówce można się popłakać... ze śmiechu.

ocenił(a) film na 5
ixxert

Problem przedstawiony w filmie jak najbardziej na czasie. Tyle, że scenariusz i cała przedstawiona historia strasznie przerysowana...wiele niedociągnięć i rzeczy, które kłócą się ze sobą w tym filmie. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem kogoś tam w innym poście, że gra aktorska była na dobrym poziomie, od głównych bohaterek powiewało sztucznością i brakiem umiejętności. Sam pomysł opowiedzenia o tym problemie jak najbardziej należy docenić, twórcy jednak zrealizowali go dość nieumiejętnie. 5/10

kuba13130

Sztucznością i brakiem umiejętnosci to powiewa od Kasi Cichopek, Muchy i braci Mroczek, bez przesady Emily Osment zagrała bardzo dobrze, jej koleżanki rownież nienajgorzej. Czytając wasze opinie spodziewałam się kompletnych drewniaków w rolach głównych, a po obejrzeniu miło sie zawiadłam. Nie wiem w którym miejscu historia była przerysowana. Dzieciaki potrafią być bardzo okrutne niz na tym filmie i jeszcze bardziej zatruć komuś zycie.

ocenił(a) film na 3
ixxert

Pomysł na taki film jest dobry, ale wykonanie tutaj jest beznadziejne. Dziewczyna dostała laptopa, założyła konto na tamtej stronie, a po chwili już nie mogła bez tego żyć. Lekka przesada. No i jest ta niespójność, bo czemu później po prostu nie wykradła matce swojego laptopa, skoro tak bardzo go chciała?
Jednak najmniej sensowna wydała mi się ta grupa. Już widzę jak dzieciaki, którym nie chce się żyć, pędzą opowiadać o tym co im jest, jak się czują. No i ta scena końcowa, jak sobie wszyscy wstali i powiedzieli, że to koniec obmawiania innych. Takie rzeczy się nie dzieją. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zniszczyć innego człowieka.
Ogólnie zawiodłam się na filmie. Oczekiwałam czegoś, hm, bardziej dramatycznego. lepsza by była już wersja, że dziewczynie się udaje i koniec filmu. Dałoby to ludziom do myślenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones