Film

2012 38 min.
5,8 78
ocen
5,8 10 1 78
44
chce zobaczyć
{"id":"684880","linkUrl":"/film/Cyrograf-2012-684880","alt":"Cyrograf"}
Film opowiada o człowieku, który przeprowadza nietypowe transakcje - podpisuje z ludźmi cyrografy. Spacerując po ulicach... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Film opowiada o człowieku, który przeprowadza nietypowe transakcje - podpisuje z ludźmi cyrografy. Spacerując po ulicach Krakowa zaprasza ludzi do gry w szachy, podczas której dyskutują na temat życia, śmierci, wiary. Wydawać by się mogło, że dusza jest tym, co dla człowieka powinno być najcenniejsze, tymczasem znajduje się ponad 300 osób, które gotowe są ją sprzedać, nawet za kilka złotych.

studio
Telewizja Polska
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Końcówka zmieniła moje spojrzenie na ten film

  Wielki_ted ocenił(a) film na 6

  I doszedłem do wniosku że ten facet naprawdę w tym widział sens i swoje jakieś powołanie i nie robił tego dla 'fanu'. Co za tym idzie, przeraża mnie jego postawa. Swoją drogą odpychająca persona, nie wiem czy to fizis czy coś innego.

  • Przerażający w pewnym stopniu

   Kacper_p_afc ocenił(a) film na 5

   Postawa tego człowieka jest intrygująca, osobiście mnie przerażają osoby które na ten czyn się zdecydowały.Przy okazji fantastyczny bezdomny, który wykazał się bardzo dużą mądrością.

  • Można to gdzieś obejrzeć..?

   Noomarsil

   W sieci lub w tv?

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.