PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31210}

Człowiek, którego nie było

The Man Who Wasn't There
7,5 16 258
ocen
7,5 10 1 16258
7,6 13
ocen krytyków
Człowiek, którego nie było
powrót do forum filmu Człowiek, którego nie było

współczesny Bogart

ocenił(a) film na 9

Thorton to współczesny Bogart. Niesamowity film!

ocenił(a) film na 10
sted

Przesadziłeś,Bogartowi to nikt niedorównał i raczej nikt nie do równa,on jest nieosiągalny,film jest wpaniały jeden z lepszych filmów ktore widziałem,ma to cos,klimat genialny i Thorton zagrał rewelacyjnie ale Bograt to Bogart i niemożna do niego innych porównywać

ocenił(a) film na 8
Quanto

Jasne, Bogarta nikt nie jest w stanie przebić, ale mimo to brawa należą się Thorntonowi, który zagrał bardzo w stylu Humpreya i dzięki niemu ten film okazał się tak ciekawym pastiszem filmu noir. No, ale niemniejsza w tym zasługa również genialnego duetu braci Coen. Bez nich nie byłby to tak inteligentny kawałek kina w starym stylu.

ocenił(a) film na 10
Thommy

A ja bym się zgodził. Klimą (graniem, kamiennym ryjem, czyli maską;) to Thornton mi się też z Bogartem kojarzy.

ocenił(a) film na 8
King_SX

Bo on z założenia miał się z Humpem kojarzyć - taki był cel spółki Coen;)
Ale nie zapominajmy, że to Bogart był pierwszy, a jakiekolwiek wariacje jego ról innych odtwórców są tylko hołdem dla tego wybitnego aktora. Tylko i aż, bo przecież małpować a udawać z klasą, dodając od siebie pewne gesty jak Billy Bob - to różnica ogromna.

ocenił(a) film na 10
Thommy

to Bogart był pierwszy??? :)))))))))))))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones