PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10619}

Człowiek, który płakał

The Man Who Cried
7,2 14 899
ocen
7,2 10 1 14899
5,4 5
ocen krytyków
Człowiek, który płakał
powrót do forum filmu Człowiek, który płakał

Daję naciągane 6 ze względu na dla Deppa. Dlaczego jego nazwisko pojawia się na samym końcu listy?! Chłopiec na wozie i Mężczyzna ze wsi to postaci, które zostały wymienione tuż przed nim! To jakiś żart?!
Jeśli chodzi o sam film to jakiś taki nijaki. A początek był w sumie obiecujący...

ocenił(a) film na 5
justownica

dodam tylko, że straaaszne dłużyzny, a taka obsada :( myślałam, że będzie o wiele lepszy, a tu taki gniot :( ja dałam naciąganą 5 za Deppa i Ricci :(

kachulek

ja również się dołączam ;) 7 za Deppa Rici i cate blanchett.... taki jakiś dziwny... początek faktycznie był obiecujący... a potem nie wiem .... co się stało wgl.... bez sensu

ocenił(a) film na 3
3ilona

Bez przesady, 7 to ocena, którą daje się dobrym filmom! Ja daję 3 tylko ze względu na muzykę, cała reszta była okropna.

astat_2

uważam że to dobry film... ale nie bardzo dobry, a miałam nadzieje że taki będzie, po za tym klimat był taki jak lubię i podobała mi się gra Ricci dlatego 7 ... nie mogłam inaczej :p co nie zienia faktu że troszkę się zawiodłam..... mam mieszane uczucia odnośnie tego filmu :P

ocenił(a) film na 7
3ilona

Tym się nie przejmuj, bo spojrzałem na oceny tego gościa i wychodzi, że zbyt często myli film kiepski z filmem dobrym - i odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones