PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123402}
7,2 1 413
ocen
7,2 10 1 1413
7,6 8
ocen krytyków
Człowiek, który się nieprawdopodobnie zmniejsza
powrót do forum filmu Człowiek, który się nieprawdopodobnie zmniejsza

Przede wszystkim wrazenie robia efekty specjalne, dla ktorych juz na pewno warto film ogladnac (rewelacja jak w tam tych latach stwarzano, stosowano efekty..). Poza tym rownie dobry scenariusz oraz kapitalna muzyka ktora pomijajac iz trzyma caly film to wrecz prowadzi, oddaje maksimum atmosfery, emocji, czego juz coraz czesciej brakuje terazniejszym produkcja.
Polecam!

ocenił(a) film na 10
czesio

Dokładnie. Film jest naprawdę dobry. Jeden z moich ulubionych filmów z lat 50-tych.

czesio

a dla mnie od efektów lepsze było pokazanie 'kurczenia się', zmiana tego człowieka
po tym filmie jeszcze 10 minut gapiłem się w telewizor...
osłupienie

ocenił(a) film na 7
Dudley

8,5/10 polecam

ocenił(a) film na 4
Dudley

poszukuj dobrych leków

użytkownik usunięty
schiz

Ty bierzesz najlepsze i ci nie pomagają.

użytkownik usunięty

oklepane. patrz moj nick.

użytkownik usunięty

No wiem, że możesz sobie tylko na awatarze pooglądać, ale chyba pomyliłeś mnie z kimś, kogo to obchodzi, fiucino.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
czesio

Rewelacja.Nie mogę sie nadziwić niesamowitym efektom,klimatyczny w każdym calu.Scena walki z pająkiem;natężenie zmysłów na najwyższym poziomie.Widzę że niewiele osób widziało ten film....szkoda.chociaż sama trafiłam przypadkiem.Polecam bardzo bardzo.

czesio

Niesamowite, jak dobrze się ten film ogląda, z jakim przejęciem. Przewspaniała klasyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones