film

Człowiek prezydenta 2

The President's Man: A Line in the Sand
2002
1 godz. 30 min.
5,5 1 601
ocen
5,5 10 1 1601
Pluton skradziony z rosyjskiego magazynu trafia w ręce wroga Ameryki - Abdula Rashida. USA wysyła agentów do zadań specjalnych, aby rozwiązali sytuację. więcej mniej
Człowiek prezydenta 2 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Oficjalnie profesor Joshua McCord jest ekspertem od spraw Dalekiego Wschodu na Uniwersytecie w Dallas. Ma jednak także drugą tożsamość- jest Człowiekiem Prezydenta, tajnym agentem, któremu władze zlecają najbardziej niebezpieczne misje, którymi nie mogą zająć się oficjalnie służby. Grupa islamskich terrorystów pod wodzą Fadala RashidaOficjalnie profesor Joshua McCord jest ekspertem od spraw Dalekiego Wschodu na Uniwersytecie w Dallas. Ma jednak także drugą tożsamość- jest Człowiekiem Prezydenta, tajnym agentem, któremu władze zlecają najbardziej niebezpieczne misje, którymi nie mogą zająć się oficjalnie służby. Grupa islamskich terrorystów pod wodzą Fadala Rashida dopuszcza się serii krwawych zamachów na terenie USA. Nieuchwytni mordercy grożą eskalacją swoich działań. Policja i FBI są bezradne. Prezydent wzywa więc McCorda. Człowiek Prezydenta otrzymuje najtrudniejszą misję z jaką miał dotąd do czynienia. Ma za zadanie wytropić i zlikwidować terrorystyczną siatkę Rashida. Prezydent stawia sprawę jasno: cel uświęca środki.

na podstawie
Bob Gookin (postacie)
studio
Norris Brothers Entertainment / Washo Brothers Entertainment
tytuł oryg.
The President's Man: A Line in the Sand
inne tytuły
The President's Man 2
The President's Man 2: A Line in the Sand
więcej
Zdjęcia do filmu kręcono w Dallas, Farmers Branch, Garland, Irving, Pilot Point oraz Parku Stanowym Monahans Sandhills (Teksas, USA).
Okres zdjęciowy trwał od 10 maja do 1 czerwca 2001 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych