PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103468}

Człowiek z Tokio

Tōkyō Nagaremono
6,7 458
ocen
6,7 10 1 458
6,6 5
ocen krytyków
Człowiek z Tokio
powrót do forum filmu Człowiek z Tokio

Smakowity przerost formy nad treścią. Prosta jak drucik fabuła filmu gangsterskiego podana w fenomenalnej wizualnie formie. No i ten motyw przewodni, nucony przez bohatera....Jeśi zginę, umrę jak mężczyzna, dla mnie lojalność ważniejsza jest niż miłość, jestem Tokijskim Wędrowcem....
Dobrze też widać ewolucję reżysera, film idealnie wpasowuje się pomiędzy "Yaju no seishun" a "Namaszczonego do zabijania".

ocenił(a) film na 7
gajowam

Odnośnie filmu, nic dodać, nic ująć. Krótkie i bardzo trafne podsumowanie. Można jedynie wspomnieć o lekko odrealnionym zakończeniu, które zrobiła na mnie bardzo fajne wrażenie.
Był to mój pierwszy film tego reżysera i mam nadzieję, że znajdzie się u niego jeszcze kilka pozycji na podobnym poziomie.

ocenił(a) film na 8
gajowam

zgadzam się w 100%, ten film to wizualna perełka, niestety z dosyć marną fabułą...

ocenił(a) film na 7
gajowam

Pewnie o to chodziło reżyserowi żeby oddać poprzez formę narcystyczną osobowość bohatera, który poświęca życie dla wizerunku. I tu film zasługuje na 8, gdyż bohater to postać - gwiazdor, pozer.

ocenił(a) film na 7
vasq_alpha

Nauczcie się oglądać filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones