PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

Czarna Pantera

Black Panther
6,7 146 297
ocen
6,7 10 1 146297
6,2 44
oceny krytyków
Czarna Pantera
powrót do forum filmu Czarna Pantera

Dużo gadania, mało akcji. Słabe postacie. Najgorszy film z serii. Olbrzymi zawód. Odradzam

ocenił(a) film na 9
Marek84

Ten film nie polegał na akcji ani na gagach, dlatego jest taki wyjątkowy

użytkownik usunięty
Himiteshu

wyjątkowe było przejaskrawienie wszystkiego. Nigdy nie widziałem sztuczniejszego zachowania. Może to przez tą zbyt dużą ilość murzynów? przegięcie w żadną strone nie jest dobre

ocenił(a) film na 9

Jaki kolor mają mieć ludzie skoro akcja dzieje się w afrykańskim kraju? Pomyśl nim coś napiszesz

użytkownik usunięty
Himiteshu

skupiles sie nie na tej czesci komentarza

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Marek84

Dużo gadania, mało akcji. Najlepszy z serii.

ocenił(a) film na 1
Marek84

Wyłączyłem po tej walce MMA na "wyłączonym" wodospadzie. Takiego syfu dawno nie widziałem. Wiem, że to Marvel, komiks blablabla. Trzeba trzymać jakiś fason i nie rzucać w widza obornikiem. Nie przesadzając czułem fizyczny ból. Być może poziom został celowo dostosowany do jakiejś grupy docelowej....?

osmy_na_nostromo

jeżeli oceniasz film który zarobił 1.3 mld $ na 1 to jesteś idiotą. widzę że jak zwykle głąby w komentarzach jednak dam 8 a nie 7 ;)

ocenił(a) film na 3
meanraax

Tyś nie jest głomb fajfusie

ocenił(a) film na 5
meanraax

Czyli rozumiem, że jak np Macdonald generuje zyski w miliardach to jedzenie tam serwowane jest niesamowicie smaczne i w dodatku zdrowe ? To tylko może zobrazować głupotę ludzką.

hannahMontanaIsMyley

coś ty pewnie dlatego że się reklamują w tv a jedzenie ochydne. chłopie podstawówkę skończ jak nie wiesz co decyduje o zarobkach w gastronomii. zdrowe pf co teraz jest zdrowe nawet jak się trawy nażresz z podwórka to niezdrowa bo wszędzie chemia ;)

obcy - jak na razie ty rzucasz gównem a nie podałeś żadnego sensownego powodu dla którego film który odniósł sukces miałby zasługiwać na tak niską ocenę. syf i obornik nie do oglądania, bo co? czarnoskórzy ci przeszkadzają? może ty żyjesz w świecie gdzie w afryce mieszkają biali. a jak nie podobają ci się ekranizacje komiksów bo jesteś taki oświecony to po kiego grzyba oglądasz produkcje marvela...

meanraax

Twoim argumentem o stosunku oceny do zarobków pokazałeś, że inteligencją nie grzeszysz. Komentować tego zamiaru nie mam, bo to poniżej mojej godności. I to tyle co mam do powiedzenia, na temat samego filmu się nie wypowiem bo jak patrzę na wasze gównoburze to mi się odechciewa tu w ogóle wchodzić.

ocenił(a) film na 1
meanraax

Żyjesz w innym równoległym świecie i nie zrozumiesz świata normalnych ludzi. Ten film jest nie do obrony i praktycznie nie nadaje się do oglądania. Być może istnieje grupa fanów serii komiksów i oni są w stanie to obejrzeć. Zarobił miliony, bo kretynów jest znacznie więcej, niż normalnych. Dodatkowo spędzano na niego dzieciaki z gett.

Marek84

JAKIEJ SERII? ;]

ocenił(a) film na 3
Marek84

No nie ma co ukrywać, jak dla mnie to w ogóle najsłabszy film marvela jaki widziałem....

slobi

Najsłabszy? Niekoniecznie. Po prostu absolutnie niczym się nie wyróżnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones