PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

Czarna Pantera

Black Panther
6,7 146 303
oceny
6,7 10 1 146303
6,2 44
oceny krytyków
Czarna Pantera
powrót do forum filmu Czarna Pantera

Jeden z gorszych filmow marvela ostatnich lat :( szkoda bo zapowiadal sie fajnie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Poprawiacz_napisowy

pomyśl ile Polacy zapłaciliby za hollywoodzki film o Wielkiej Lechii

pandada

Nie sądzę. Przebojami polskiego kina są filmy masochistyczne. Na przykład o jakimś nieudanym powstaniu albo o tym, jak grupka facetów w kieckach robi w tym kraju co chce.

ocenił(a) film na 5
rafa993

I ja rówież potwierdzę. słaby film. nic zaskakującego i nic czego byśmy już nie widzieli.
Ten sam schemat tylko inna postać.
a co do samego Ulyssesa nawet rękę mu pomylili i zamienili , no to już jest debi.lizm :D

rafa993

Bardzo słabo ale dam sześć - czyli nieźle...Cóż za niedorzeczność.

ocenił(a) film na 10
rafa993

Nie masz wogóle tu racji . To król lew w wykonaniu Marvela

Gokussb

cooooo ? no chyba nie

ocenił(a) film na 10
rafa993

Jeżeli dobrze sie przyjrzysz to zobaczysz podobieństwo do króla lwa

ocenił(a) film na 10
rafa993

Jeżeli film jest taki bardzo słaby jak twierdzisz ,to jak wytłumaczysz że ma mase nagród ?? I ma nominacje do 21 nagród .

Gokussb

Wytłumaczenie jest banalne w 2018 gdzie jest nagonka na Hollywood too white powstał film gdziee grają prawie sami czarni. Czasem bez żadnego talentu byleby kolor skóry sie zgadzał... nie jestem rasistą ale ten film zbiera te nagrody tylko za to .

ocenił(a) film na 10
rafa993

mylisz sie nie chodzi o czarnych aktorów

Gokussb

każdy ma prawo do własnego zdania... poczytaj trochę zagranicznej prasy związanej z rynkiem filmowym to sie przekonasz ;)

ocenił(a) film na 10
rafa993

zagraniczna prasa z rynku filmowego mnie nie interysuje co do własnego zdania tak każdy ma prawo

ocenił(a) film na 8
rafa993

No tak,film nie mógł się nikomu podobać, to na pewno przez czarną obsadę xDD W polszy jak w lesie

rafa993

Dlaczego za każdym "czarnym" filmem musi się zaraz kryć spiskowa teoria? Przecież to idiotyczne.
"Czasem bez żadnego talentu byleby kolor skóry sie zgadzał..."
A jakiż to talent dostrzegłeś np. w "Ant-Manie", "Guardians of the Galaxy", "Iron Man", "Doctor Strange" czy całej reszcie? Przecież to są wszystko głupkowate ekranizacje książeczek z obrazkami xD
Jak na moje oko to jest wręcz przeciwnie - kolor skóry ma wpływ na takie oceny jak twoja. Film o czarnych więc na pewno spisek, polityczna poprawność, multi-kulti i tak dalej xD

rafa993

piszesz że bardzo słaby i dajesz ocenę 6? dziwny jesteś

Mr_Macphisto

6 za efekty i kostiumy, sceny akcji też niczego sobie minus za fabułe i gre aktorską. Film nie jest dnem takim jak Zombie bobry wiec daje 6

ocenił(a) film na 10
rafa993

Fan DC?

rav070

Nie, popatrz na moje inne ocenu filmów MCU

rafa993

Jakieś argumenty? Nie zauważyłem żeby jakoś wystawał poniżej reszty, na moje oko wpasowuje się idealnie w poziom przeciętnego, indywidualnego filmu Marvela. Co w nim takiego gorszego?

rafa993

to ciekawe że jak marvel zrobi film to narzekają że samo CGI a jak zrobili coś ambitniejszego (sam liczyłem na więcej "pantery w panterze") to nagle że słabe nudne i w ogole to 'ja bym zrobil lepiej'. tak...film zarobil 1.3 mld od murzynów z ugandy zapewne ;) jeden koles wspomnial o swoich i zaraz caaaly film jest taaaaki rasistowski. no i dziwne ze aktorzy czarnoskorzy wiadomo ze rodowici afrykanczycy sa biali jak sciana...ale czego sie spodziewac jak ludzie nie potrafia zsynchronizowac oceny z komentarzem ^^

ocenił(a) film na 3
rafa993

Jak dla mnie to chyba najgorszy bo gorszego sobie nie przypominam....

rafa993

A czy marvel wypuścił kiedykolwiek dobry film (oczywiście pomijając deadpoola, którego uratował oczywiście Reynolds i gagi)...

ocenił(a) film na 3
rafa993

zgadzam sie w stu procentach

rafa993

Popieram, najgorszy z filmów Marvela.

Najbardziej zirytowało mnie, jak w finale dostaliśmy jakiś gameplay jakieś bijatyki z PS2 :D W dodatku grali tą samą postacią, jakimś czarnym ludzikiem z uszami na kasku :D

rafa993

Zgadzam się z tobą
wbij na mój kanał:Nardeg

rafa993

A ja się z tobą nie zgadzam. Film jest świetny, ciągle trzymający w napięciu. Mi się bardzo podobał i oglądałam go już nie raz, a umożliwiła mi to strona dobre-filmy, na której pojawił się zaraz po premierze w kinie :)

użytkownik usunięty
rafa993

Brazylijska telenowela za 200 baniek :)) nudny bezsensowny z beznadziejnym naiwnym scenariuszem

ocenił(a) film na 4
rafa993

Naprawdę kiepski, niemal płakałam, jak oglądałam. Film przepełniony rasizmem (tylko, że w drugą stronę) i do tego nawołujący do agresji (aby afroamerykanie walczyli z białymi). Nosz kurde, w drugą stronę nigdy by to nie przeszło (że biali nawołują do nienawiści do czarnych), a tutaj był to główny przekaz tego filmu! Skandal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones