PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594358}

Czarna Pantera

Black Panther
6,7 146 263
oceny
6,7 10 1 146263
6,2 44
oceny krytyków
Czarna Pantera
powrót do forum filmu Czarna Pantera

Zastanawia mnie...

ocenił(a) film na 8

czy jestem jedynym człowiekiem, który w ogóle nie zwraca uwagi na kolor skóry aktorów w jakimkolwiek filmie? Gdy zaczynam oglądać jakiś film nawet nie zwracam uwagi na takie rzeczy.

ocenił(a) film na 8
Iwann992

Oby więcej takich ludzi.

ocenił(a) film na 5
Iwann992

ale jesteś progresywny

ocenił(a) film na 2
Iwann992

Chopie pomijając coś co zarzucasz wszystkim, którzy ocenili ten film źle....to ten film jest kurna tak słaby, że to jakaś masakra xd

Iwann992

Też nie zwracam uwagi. Problem zaczyna się, gdy twórcy filmu BARDZO zwracają uwagę.

Iwann992

Nie jesteś jedyny. Po prostu na filmwebie roi się od chorych zjebów, którzy wylewają tu swoje frustracje i nikt tego rasistowskiego wysrywu nie banuje.

ocenił(a) film na 2
Iwann992

Ja zwracam uwagę na kolor skóry, fryzury, stroje i wszystkie aspekty wizualne, po to jest film; gdzieś w połowie ten film zrobił się dla mnie strasznie ciężki w odbiorze ze względu na wszechobecny rasizm pod przeroznymi postaciami, ciągle gadanie o wojnie ras, biali są źli, czarni są pokrzywdzeni, pojedynek czarncyh panter gdzie jeden chce się mścić na białych, sama postać "czarna pantera" i tak dalej; to się tak upierdliwe robi po jakimś czasie, że zwymiotować można i na pewno nie da się nie zwrócić na to uwagi

Iwann992

Jedynym nie, ale tak ciężkich idiotów jak ty nie jest aż tak wielu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones