PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504196}

Czarna błyskawica

Chernaya molniya
6,4 3 683
oceny
6,4 10 1 3683
Czarna błyskawica
powrót do forum filmu Czarna błyskawica

Wspaniały film, po obejrzeniu zaraz lecę do salonu kupić Wołgę i może uda mi się ją przerobić na wzór " powrotu do przyszłości". Kretyńska fabuła, marne efekty, epizod z blacharą w tle, oby mnie czarna błyskawica trafiła jeśli zrobią 2. część:D

Kali1987_filmweb

W przeciwieństwie do Ciebie zostałem mile zaskoczony tą rosyjska produkcją. Film ten udowodnił, że można nakręcić dzisiaj dobrej klasy produkcję nie pokazując ani jednej "gołej baby". Poza tym humor, efekty specjalne na poziomie zabawkowym, ale i wykonane w przewazającej mierze przyzwoicuie, a do tego wszystkiego głębszy przekaz w tle.
Polecam.

Kali1987_filmweb

Jak chcesz na wzor "Powrotu do przyszlosci" to musisz kupic Deloryena, bo z wolgi cie nie wyjdzie!!!!
Przesadzasz KALI-...wystarczy poczuc klimat, Jest masa filmow, ktorych fabula to czysta fikcja i to jest wlasnie magia KINA!!!!! A jesli gustujesz w "Dokumentalach" to wlacz sobie Discovery i nie zawracaj nam chlopie gitary swoimi bezsensownymi komentami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones