PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32190}
6,8 1 740
ocen
6,8 10 1 1740
Czarnoksiężnik z krainy Oz
powrót do forum filmu Czarnoksiężnik z krainy Oz

MICHAEL JEST BARDZO KIEPSKIM AKTOREM! DALIŚCIE MU 10 BO ON TAM GRAŁ. NA FILMWEB NIE WAŻNE JEST CZY KTOŚ UMARŁ CZY NIE, CZY ŚPIEWA CZY NIE. OCENIA SIĘ AKTORSTWO! SZKODA MI PSEUDO FANÓW JACKSONA!

blueing

Ale nie musisz ,,krzyczeć''. Twój post i tak widać,na pewno nie przejdzie niezauważony.

ocenił(a) film na 10
blueing

Spox ziom,cool down.

Jak Ci brakuje wyobraźni i nie potrafisz się cieszyć bajkami,nie oglądaj
ich.

blueing

Nie grał źle, o co ci chodzi? Czy trzeba zrównać się z Pacino czy De Niro żeby fajnie wystąpić w jakimś filmie? Luzuj, bo zagrał bardzo przyzwoicie.

użytkownik usunięty
blueing

Ależ ty jesteś zdesperowany...jak wchodzę w profil kolejnego filmu z Michaelem to już wiem,że znajdę twój post z tytułem 'Bardzo kiepski 1/10',a w treści '....daliście 10,bo on tam gra...'.Umiesz napisać coś więcej,ale z sensem tak dla odmiany??

blueing

Mi nie chodzi o Michaela Jackosona... Też mnie wkurza, że jest sławniejszy po śmierci. Podoba mi sie w tym filmie psychodelia. A lew jest na rapie :DD

ocenił(a) film na 8
qzia

Według mnie całkiem niezły jak na tamte lata,bardzo przyjemny filmik,podobało mi się kilka piosenek.Początek,owszem totalna nuda,ale po kolejnych spotkaniach Dorotki z resztą bohaterów zrobiło się fajnie ;)
Uprzedzę ewentualne pytania: Tak,jestem fanką Jacksona i tylko przez to po ten film sięgnęłam, jednak nie zawiodłam się,widziałam już niejeden film i nie oceniam go tylko po aktorach, powiem szczerze,że gdyby nie rozbudowali tak mentalności postaci i gdyby nie śpiewał tam Jackson obniżyłabym bardzo ocenę, te dwa aspekty bardzo uprzyjemniły mi oglądanie tego,postacie dały się polubić,chyba najbardziej przypadł mi do gustu blaszany facet, był chyba najzabawniejszy z całej czwórki głównych bohaterów ;)

ocenił(a) film na 8
blueing

Nie mogę się zgodzić... kreacja MJ jest w tym filmie urocza. Dodam, że to musical więc warto też ocenić walory muzyczne. Oprócz Michaela świetny był jeszcze Ted Ross w roli lwa :).... jedyne co mi się nie podobało to Diana Ross. Chociaż z drugiejs strony Michael ją uwielbiał więc....
PS: kocham te żółte taxówki :)

blueing

blueing jesteś zakompleksionym debilem który wpisuje sie pod wszystkimi filmami z MJ i pisze to samo i daje 1. Pryszczaty zoofilu to że jesteś 0 to wszyscy wiemy ale nie musisz nam tego tak udowadniać na siłe, Jak Michael był u szczytu to ciebie na swiecie nie było larwo. Więc stul pysk i włącz sobie pedała Eminema dorównacie sobie poziomem IQ.

blueing

no i tutaj się z tobą nie zgodzę, bo może przez przypadek, ale MJ zagrał dobrze tą postać, może przez to, że był trochę gapiowaty, ale właśnie tak należało zagrać stracha na wróble ... i wydaje mi się, że producenci tego filmu bardzo dobrze dobrali role i oglądam ten film i naprawdę jest uroczy, a jest mało takich "miłych filmów" ...

ocenił(a) film na 7
blueing

Przekazał bardzo dużo emocji i wcale nie dlatego że jest Michaelem Jacksonem. Według mnie zagrał bardzo dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones