PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837143}
5,6 1 709
ocen
5,6 10 1 1709
5,2 8
ocen krytyków
Czarny młyn
powrót do forum filmu Czarny młyn

Widziałam film w Cieszynie. Powiedzieć bardzo dobry film dla dzieci to mało, to po prostu bardzo dobry film. Po prostu film. Jest pod wrażeniem obsady tej dorosłej i dziecięcej. Film wielowarstwowy, doskonały wizualnie jak i w warstwie dźwiękowej i pełen treści. To co najważniejsze to film traktujący widza dużego jaki i tego małego poważnie - innymi słowy z szacunkiem do inteligencji widza. Polecam.

Merlin_Zkielc

Wrażliwy film my płakaliśmy ze wzruszenia całą rodziną

Merlin_Zkielc

Podzielam zdanie bardzo wzruszający.

ocenił(a) film na 4
Merlin_Zkielc

Nie ma to jak w tytule komentarza dać spojler...

Merlin_Zkielc

Jeśli podpinanie routera do akumulatora na młynie oddalonym jakieś 500m od bloku jest poważnym traktowaniem widza to gratuluję zmysłu technicznego. Nie chcę już wspominać o małym fiacie pojawiającym się znikąd w momencie kiedy widz myśli, że rodzina ledwo wiąże koniec z końcem. Ogólnie spójność na bardzo niskim poziomie, ale nie jestem szczególnie zdziwiony, że podoba rodzimemu odbiorcy.

funkshaman

Wow, będziesz mnie teraz trolować wszędzie gdzie napiszę coś pozytywnego? Film, który wspierasz broni się sam formą i odwagą. I nie trzeba mu "tak" pomagać - bo obroni się sam. Reakcja nie jest na film, tylko na wiesz "co"...

Merlin_Zkielc

Nie masz czasem jakichś paranoi? Był to mój pierwszy komentarz na filmwebie i od razu jakaś wariatka o trolowanie mnie posądza xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones