PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475370}

Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga

Hexe Lilli: Der Drache und das magische Buch
5,8 772
oceny
5,8 10 1 772
Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga
powrót do forum filmu Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga

Jest to anime, prawdopodobnie z lat 80., oglądałam je jako mały dzieciak na vhs, a mam ponad 20 lat. Głównym bohaterem był biały szczeniak, miał dużą głowę, małe ciałko i w ogóle był uroczy :) odszukała go Matka, od której został wcześnie zabrany, ale była tak brudna i zabiedzona, że mały jej na początku nie poznał. Mama w końcu zmarła z wyczerpania, a film kończy scena, jak szczeniak, nagle zmężniały, wbiega na jakiś pagurek i patrzy się w niebo a'la Król Lew :).

Sporo kreskówek z dzieciństwa, których tytułów nie pamiętałam, już znalazłam. Filmu o tym piesku nie daję jednak rady wygooglować.

Mam jeszcze kilka takich, co mnie męczą, ale nie wiem nawet, jak je opisać :P

MsScissors

Prawdopodobnie chodzi ci o anime "Kimba- biały lew" ^^
Mogę pomóc w razie innych jak będę w stanie ;)

Himeko-chan

Nie Nie Nie! Na innym forum też mi ktoś podpowiedział Kimbę, ale proooszę, lew to nie pies! A mi o psa chodzi! Szczeniaka! Miastowego szczeniaka! Nie sugerujcie się tak bardzo ostatnim zdaniem!

MsScissors

101 Dakmatyńczyków albp Zakochany Kundel albo Wszystkie psy ida do nieba, Pies który jeździł koleją, Beethoven, moze jeszcze Scooby do, albo mój pies maks ;d z

pokora

Lassie, Buddy - pies na gole, Chihuahua z Beverly Hills, Lis i Pies, Pluto etc etc :/

Jak nie macie nic sensownego do napisania, to wstydu sobie oszczędźcie. Ja naprawdę proszę o pomoc, a nie o żarty.

MsScissors

Balto?

cloud_strife1

Ech...szukam anime o białym, miastowym szczeniaku. Anime.o Białym. Miastowym. Szczeniaku. Nie szukam amerykańskiej produkcji w stylu Białego Kła.

MsScissors

Cujo moze to ?

pokora

Nie, dzięki.
To Wansa - kun :D

MsScissors

Jej wiem że sporo czasu minęło, ale nie mogę uwierzyć, że szukając tej bajki zapamiętałam DOKŁADNIE TO SAMO co ty : D kurde ale się naszukałam, podawałam taki sam opis i nikt nie pamiętał. Też wypożyczali mi to na vhs, ale teraz z tego co widzę to był to serial? Jeżeli ktoś się jeszcze natknie to może mi powiedzieć czy był też film?

aeriene

jak znam życie, to na VHS pewnie było kilka odcinków zmontowanych razem. Dystrybucja zna takie rzeczy - pierwsze 4 czy 5 odcinków (troszeczkę pociętych) serialu "Jem i Hologramy" zostało wypuszczone na video jako pełnymetraż. Nie kojarzę też łączników na VHS między odcinkami "Piratów Mrocznych Wód"

MsScissors

Stary temat, przypadkiem natrafiłam. Nie mam pojecia jaka to animacja, ale może ta stronka Ci pomoże. Masz na niej sylwetki psów i opis z jakiej bajki pochodzą. w w w .anime-planet.com /characters/tags/dogs Oczywiście bez spacji wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones