Film

Hexe Lillis eingesacktes Weihnachtsfest

2017 1 godz. 40 min.
4,6 33
oceny społeczności
4,6 10 1 33
94
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"812489","linkUrl":"/film/Czarodziejka+Lili+ratuje+%C5%9Awi%C4%99ta-2017-812489","alt":"Czarodziejka Lili ratuje Święta","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/24/89/812489/7864168.2.jpg"}
Czarodziejka Lili wzywa legendarnego pomocnika św. Mikołaja Ruperta. Nie podoba mu się komercjalizacja Świąt i zmienia  się w dzikie stworzenie.

Pomocnik świętego Mikołaja

"Lili ratuje święta" to kino stworzone, by uczyć poprzez zabawę. Wśród atrakcji czekających na młodych widzów są m.in. cyfrowo animowany... ... czytaj więcej
Czarodziejka Lili ratuje Święta
Zwiastun nr 1 (polski)
Czarodziejka Lili ratuje Święta - Zwiastun Nr 1 (polski) Czarodziejka Lili ratuje Święta - Zwiastun Nr 1 (polski)

Przygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta - legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje sięPrzygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta - legendarnego pomocnika św. Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne za bardzo polegają tylko na kupowaniu prezentów. Sprawa szybko wymyka się spod kontroli. Gość z przeszłości zmienia się w dzikie stworzenie sprzed czasów, zanim oswoił go św. Mikołaj, a Święta w obecnej postaci stają pod znakiem zapytania. Teraz czarodziejka Lili wraz z jej małym, zielonym smokiem muszą powstrzymać Ruperta, by wszyscy mogli także w tym roku cieszyć się Bożym Narodzeniem.

dystrybucja
studio
Blue Eyes Fiction / Trixter Productions
inne tytuły
  • Gratuluje osobom odpowiedzialnym za dubbing.

    neo1999kamil

    Nie wiem co za inteligent wymyślił aby obsadzić w dubbingu dorosłą kobietę w roli Lili ale brzmi to jak fanowski voice acting na you tubie. STRASZNE.

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.