PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807808}

Czas rozliczenia

A Score to Settle
4,7 1 623
oceny
4,7 10 1 1623
Czas rozliczenia
powrót do forum filmu Czas rozliczenia

Myślałem w końcu ze się doczekam przyzwoitego filmu Akcji z Nicolasem Cage ale widać że nic z tego filmu nie będzie bo ocena jest niska a ja miałem nadzieję że ten film zasłuży na 6 gwiazdek niestety tą niską oceną się zawiodłem jeszcze nie oglądałem tego filmu ale chętnie go obejrzę z nudów i z ciekawości

ocenił(a) film na 6
ebmr

No to obejrzyj, bo film nie jest wcale taki zły.

Leszy2

Ok tak zrobię bo sobie odznaczyłem w liście do obejrzenia Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
ebmr

jak dla mnie to 5/10. nudny i nic się tak naprawdę nie dzieje. żadnej wartkiej akcji tylko snucie się po ekranie. tak jakby aktorom brakło sił, albo kręcili po weekendowej zabawie

Mauna_Kea

Bo to ku*wa nie jest bezmózgi Akcyjniak, tylko Dramat i to bardzo dobry swoją drogą.

ebmr

Bardzo dobry film, więc nie przejmuj się bzdurami tutaj wypisanymi, tylko obejrzyj film.
Tutaj na filmwebie (i nie tylko) panuje dziecinna moda Szmacenia Wszystkiego w Czym Gra NICOLAS CAGE.

ocenił(a) film na 5
Black_Metal_666

może i panuje taka moda, ale trzeba być obiektywnym a nie zapatrzonym jak w obrazek

Mauna_Kea

Nie jestem ślepo zapatrzonym fanboyem, tylko trzeźwo myślącym widzem, dlatego stwierdziłem krótko,
że powyższy film jest bardzo dobry i godny uwagi. Gdzie ty tu dostrzegasz jakiś fanatyzm?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones