PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708926}

Czas wymierania

Extinction
5,8 10 511
ocen
5,8 10 1 10511
Czas wymierania
powrót do forum filmu Czas wymierania

Oceniłem film na mocne 7.5/10 W sumie zastanawiam się czy nie powinien dostać 8/10 bo jak na film klasy B bije na głowę większość produkcji kinowej o podobnej tematyce!

Jestem zaskoczony, że dzisiaj można obejrzeć solidny, poruszający i wciągający film o zagładzie ludzkości.. Polecam wszystkim fanom żywych trupów i apokalipsy.. W zasadzie mieliśmy tu zarówno elementy horroru i dużo obyczaju. Polecam!

Aż jestem zdziwiony, że jest tak cicho o filmie i zbiera średnie noty.. A zasługuje zdecydowanie na więcej.

ocenił(a) film na 8
Azazell

Bardzo dobry film, jeden z lepszych horrorów jakie ostatnio zobaczyłem.
Dobra gra trójki aktorów, sporo elementów obyczajowych w sposób sprawny połączonych z elementami horroru. W zalewie szmiry i bzdetu ten film ogląda się naprawdę dobrze.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

podpisuje się i ja

ocenił(a) film na 8
Azazell

super film klimat i zdjęcia świetne gra aktorska nie wiem czemu taka niska ocena

ocenił(a) film na 7
xbox720

Btw a znacie jakieś inne podobne? mam do obejrzenia Z jak Zachariasz ale wydaje mi się troszkę nudnawy.

ocenił(a) film na 3
Azazell

film to kalka z I Am Legend z 2007

robin2003

Opanuj się. A) "Jestem legendą" miało już trzy ekranizacje - (trzecia z 2007) B) nijak się do siebie mają obie produkcje - bo mutanty? Litości.

Azazell

Tylko zakończenie z prostacką "obroną fortu" psuje wszystko :(

ocenił(a) film na 7
Genral_Film

Zgadzam się. Gdyby to chociaż była obrona fortu jak w "Końcu naszych dni" to bym był zadowolony. Niestety jak dla mnie finałowa sekwencja walki była mocno nijaka. Jednak film godny uwagi, mamy tutaj całkiem okazałą mieszankę tematów:
- zoombie
- prawdopodobnie atomowa zima
- survival
- konflikty międzyludzkie - tutaj rozegrane bardzo ciekawie
- ewolucja zombie - nie przypominam sobie żebym w jakimś filmie to widział
- ślepe mutanty zombie reagujące na dźwięk - podobny pomysł był w filmie "Ciche miejsce"

Choć film ma sporo nie spójności to da się oglądać.

ocenił(a) film na 7
Azazell

Film był dobry, przejmujący oraz wzruszający częściowo.Ale też jest sporo minusów; Nie miałem zbyt dużych oczekiwań na bardzo dobry film, więc film nie był rozczarowujący Aczkolwiek wydaje mi się, że twórcy filmu troszkę zmarnowali potencjał; Jak był bardzo dobry klimat do połowy, tak później ten film się po prostu rozjechał fabularnie. Myślę, że zabrakło troszkę pomysłów na rozwinięcie i zostało w sumie wszystko upchnięte na ostatnie minuty.

ocenił(a) film na 6
Baxx66i6

Mam podobne wrażenia. Na minus długość filmu i za powolna akcja, momentami przegadane. Niestety wkurzała mnie córka głównych bohaterów. Mimo to film niezły. Dałbym 6,5 gdyby Filmweb dał w końcu oceny połówkowe :) :) :)

ocenił(a) film na 6
Michal1983_filmweb

Skala 10 stopniowa i jeszcze mają być połówki? ... gdyby były gwarantuję Ci, że pojawiłyby się glosy w stylu "dałbym 5 i 3/4" ale nie ma ćwiartek Kiedy wreszcie Filmweb wprowadzi ćwiartki?! ;)

ocenił(a) film na 6
piopio

Hahaha. Możliwe, mi możliwości oceniania po 0,5 brakuje od lat.

ocenił(a) film na 6
Baxx66i6

I taka jest prawda. Jak dla mnie 6/10 wystarczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones