PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 822
oceny
7,0 10 1 16822
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

NUDA!!!

ocenił(a) film na 4

Nie rozumiem dlaczego tyle osób zachwyca się tym filmem. W momencie śmierci
Lawrenca kończy się najciekawszy moment filmu, gdy samobójstwo popełnia Sonny
kończy się drugi... potem to już tylko coraz gorzej...

ocenił(a) film na 6
ever_dream

Zgadzam sie w 100%

ever_dream

Uprzedzaj przed spojlerami ośle!

ocenił(a) film na 4
toporminator

nie czytaj postów, które wyrażają czyjąś opinię PRZED obejrzeniem filmu, tłuku.

ever_dream

Dlaczegoż by nie? Jeśli tylko zaznaczysz spojlery to nie mam się czego obawiać. No ale tobie ciężko.

użytkownik usunięty
ever_dream

FIlm strasznie nudny. Ja bym wyciął scene jak dziaduch posuwa H.Berry puścił ją na pętli przez 2 godziny i taki film puścił,wtedy byłoby 10/10,a tak tylko 6/10.

Prawda!

ocenił(a) film na 10
ever_dream

Tluki to daja tak genialnym filmom marne 4, wiec jak juz kogos obrazasz, to uwazaj, bo to inni maja z ciebie ubaw. Filmu nie zrozumailes, bo jestes na to zbyt malo dojrzaly.

deefunk

Zawsze mnie fascynuje jak ktoś, kto daje filmowi wyższą ocenę, automatycznie uważa się za bardziej inteligentnego i dojrzalszego. To jakieś niezbadane zjawisko.

ocenił(a) film na 8
ever_dream

Jak spojrzałem na twoje arcydzieła, to wcale sie nie dziwię,że nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
HRA

Tfu... aż się herbatą oplułem... Udało Ci się to :D

ever_dream

Lipa, myślałem że będzie lepiej.

ocenił(a) film na 5
ever_dream

To nie jest film prosty. Dla mnie: Nuda... nuda... Film obejrzałem na postać graną przez H.Berry...

andpol

Ja tak samo jedynie się nudzilem

ocenił(a) film na 5
ever_dream

Niestety muszę się z tym zgodzić. Masz absolutną rację, właśnie przed chwilą skończyłam seans,a zabrałam się za ten film tylko dla Ledgera. Po śmierci jego postaci w filmie nie było już żadnego ciekawego wątku.

korba225

No, bo potem to już nie szczelajom...

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

haha, dobre!!! Dokładnie. Filmweb zaczyna przypominać egipskie targowisko. Ten film ukazuje tragedię jednostek, ich wewnętrzne spopielenie za życia, poszukiwanie odrobiny radości na tym łez padole. No ale to trzeba mieć skończone 10 lat, by to ogarnąć.

schlaggi

... i trzeba mieć trochę wyrobiony gust. Wyrobiony, a nie spaczony dzisiejszymi wysokobudżetowymi produkcjami.

Pozdrowionka.

ocenił(a) film na 10
schlaggi

Dokladnie tak, to nie ejst film dla dzieci, zwyczajnie nei rozumieja zycia. Film jest genialny i kazdy rozgarniety odrobine czlowiek to wie.

użytkownik usunięty
schlaggi

Najlepiej nie mieć własnego zdania,doceniać to co inni uważają za świetne,a każdego niedojrzałego "tłoka" zmieszać z błotem, bo film nakręcony w poważnym tonie musi być dobry. Dalej CIEMNĄ MASĄ nazywajcie ludzi,którym podoba sie tania rozrywka,przecież wy,wyższa sfero,wiecie co trzeba tępić. Gratuluję hipokryzji,psia ich mać.

ocenił(a) film na 9

Mógłbyś mi proszę wyjaśnić, do czyjej wypowiedzi się odniosłeś? Bo do mojej to chyba przez przypadek... zachęcam do przeczytania jej jeszcze raz i skonfrontowania z Twoimi zarzutami

ocenił(a) film na 9

Zapomniałem: ja nikogo na forach nie nazywam ciemna masa czy jakkolwiek , ponieważ nie obrażam ludzi za inne zdanie. Jedyne , co robię to przedstawiam swoją opinię

ocenił(a) film na 5
ever_dream

Prawda, też nie rozumiem zachwytów. Od połowy filmu wieje nudą. Liczyłam na coś więcej.

ever_dream

Wszystko fajnie, ale to chyba spoiler troche??

ocenił(a) film na 7
ever_dream

7,5 /10
Dużo racji. Film miał potencjał, ale jak dla mnie narracja zbyt powolna i czasami aż nudna. Szkoda :/ Osoba Lawrence'a i jego historia oraz relacje ojciec-syn (Hank-Sonny) to dużo ciekawsze wątki niż losy samej Leticii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones