PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32386}

Czekając na wyrok

Monster's Ball
7,0 16 818
ocen
7,0 10 1 16818
7,0 4
oceny krytyków
Czekając na wyrok
powrót do forum filmu Czekając na wyrok

Gdzie tu taki ideał. Dla mnie ten film jest do dupy.. A rola Berry no ok nie jest zła ale bez przesady żeby ją tak Nagrodzac

ocenił(a) film na 10
s111

Dzieciaku, dorosnij, a dopiero potem sie bierz za ambitne kino.

deefunk

No pogadaj sobie.. Może Ci ulży

ocenił(a) film na 10
s111

Co jest kurcze, filmu sie nie zrozumiało, wiec automatycznie jest do "dupy "
Tak jak pisalem, jak dorosniesz i cos przezyjesz, to wlacz go jeszcze raz. moze wtedy zrozumiesz.

deefunk

Do ch... Czy ja napisałam że film jest do dupy??? Ty nie rozumiesz znaczenia słów,, dla mnie " tak go właśnie odebrałam i nic ci do tego! Może zamiast komentować czyjeś wypowiedzi i narzucać swoje zdanie zajmij się czymś pożytecznym człowieku! Dla mnie rozmowa skończona dowidzenia panie dorosły!

ocenił(a) film na 10
s111

yyyy, hahha dobry jestes, przeciez w temacie napisales, masz problem z pamiecia czy jak ? Zacytuje cie:

"Gdzie tu taki ideał. Dla mnie ten film jest do dupy.. A rola Berry no ok nie jest zła ale bez przesady żeby ją tak Nagrodzac..."

Filmu nie zrozumialas, niestety, takie obrazy sklaniaja do refleksji, nie jest to latwe kino do przegryzania parowek przed tv lub saczenia kakałka.

deefunk

Po pierwsze zgubiłes słowa dla mnie jak już wcześniej wspomniałam, po drugie nie jestem płci męskiej, a po trzecie sam sobie Sącz kakao.. Nara

ocenił(a) film na 10
s111

Ja bardoz lubie pic kakałko, lubie te od Nesquika, albo z Żyrafka takie jest z nią na okladce. Albo tez smakowe jest takie z Aldika z tygryskiem :)

deefunk

Smacznego

s111

Biorąc pod uwagę poziom wypowiedzi, to faktycznie musisz być gimbuską jeszcze i mało wiedzieć o życiu. Nawet pisać poprawnie nie potrafisz. Tak jak wspomniał kolega wyżej - jeśli kiedykolwiek dojrzejesz, to wróć do tego filmu, a może... go zrozumiesz.

Vendeur

Zrozumiałam go wystarczająco Co nie znaczy że musi mi się podobać. I na pewno do niego nie wrócę bo nie widzę takiej potrzeby.

ocenił(a) film na 7
s111

Wyraziła swoją opinię, choć mogła ją poprzeć argumentami.
Jak dla mnie, to trochę zepsuli film z dużym potencjałem. Wolna narracja i nie rozwinięcie ciekawych wątków. Co do Berry zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones