PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601997}

Czerwone światła

Red Lights
6,5 28 035
ocen
6,5 10 1 28035
5,8 4
oceny krytyków
Czerwone światła
powrót do forum filmu Czerwone światła

Ciekawy 

ocenił(a) film na 8

Wracając z kina zastanawiałem się jaką wystawić filmowi ocenę i przyznaję że jest to spory
dylemat. Ciekawy pomysł, wyśmienita obsada a zarazem lekki niedosyt i trochę w treści
niekonsekwencji. Jest to typowy thriller, trzyma w napięciu jak należy, ma ciekawy wątek, nie
popsuty zbędnymi wątkami pobocznymi. Nie mniej jednak trochę błędów jest, zwłaszcza
związanych z tematem filmu. Aktorstwo pierwsza klasa, choć Sigourney Weaver występuje
do pewnego momentu, a sam Robert De Niro też nie pojawia się na ekranie za często.
Największe pole do popisu miał Cillian Murphy i spisał się w 100%.
Nie ma przesytu efektów, a te które są nie budzą zastrzeżeń. Na razie oceniam film na
7 ale mam zamiar obejrzeć jeszcze raz i być może wtedy inaczej go ocenię (zauważyłem że
czasem zaraz po obejrzeniu filmu wypisuję głupoty pod wpływem emocji więc proszę brać
poprawkę na powyższe ;)
W każdym razie polecam obejrzeć.
PS
Nie mogę dać tej 7 bo gwiazdki nie działają... :(

GodAs

Pożycz mi ten wehikuł czasu, bo chcę w lotka wygrać...
A na serio - gdzie ten film oglądałeś?

ocenił(a) film na 8
CyganFilip

W Cineworld Cinemas, już przestali grać, a u nas domyślam się, skoro tak piszesz, że jeszcze nie ma.
I dziwić tu się że torrentownia rządzi, ludzie ściągają jakieś kiszkowate rmvb i myślą że obejrzeli film. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones