PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601997}

Czerwone światła

Red Lights
6,5 27 972
oceny
6,5 10 1 27972
6,0 3
oceny krytyków
Czerwone światła
powrót do forum filmu Czerwone światła

bo nie dość, że trudno dostępny, to jeszcze nakręcił go twórca znakomitego "Pogrzebanego" Do tego intrygująca obsada, i ciekawy temat (choc nie nowy) Szykowała się nie lada filmowa uczta. A jak wyszło? Mocno przeciętnie. Do finału,jest dosc konwencjonalnie,w pewym momencie robi sie sztampowo,czy wręcz nielogicznie. Niby wszystko wyjasnia się w "zaskakującym" finale,ale wydarzenia,które do niego doprowadzają są naciągane,wiec i sam final nie robi takiego wrazenia,jakby mogl. Film ratuje swietny klimat i zdjecia (momentami mialem wrażenie,że oglądam "Siedem" Finchera) No i aktorstwo-zwlaszcza Sigourney Weaver.Można obejrzeć, ale zachwycać sie nie ma czym.

ocenił(a) film na 5
kinoman77_filmweb

zgadzam się w 100 proc. , ale myślałem że Silver to jednak będzie medium czy inne cudo. szkoda, że był oszustem, bo rola oszusta nie pasuje do de niro ;p

ocenił(a) film na 5
Mauna_Kea

To prawda. Tez się zdziwiłem, bylo to mocno naciagane i wymyslone tylko po to,zeby nas zaskoczyc w finale.

kinoman77_filmweb

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

Mauna_Kea

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

kinoman77_filmweb

gimbusy powinny miec osobne forum na swoje madrosci.

ocenił(a) film na 5
kotbury

byłem na planie tego filmu, jak De Niro wychodził z samolotu to śpiewał: "Tylko ja i moja przestrzeń, biorę z niej co najlepszeeee, i nie oddam.
A Weaver w drugie tempo: Mam coś czego nie mają inni wiem, czy tego powodu mam czuć się winna, nie ?
Tak było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones