PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601997}

Czerwone światła

Red Lights
6,5 28 029
ocen
6,5 10 1 28029
5,8 4
oceny krytyków
Czerwone światła
powrót do forum filmu Czerwone światła

ja nie wiem czym sie tak ekscytuja moi przedmówcy??? Film nie ma klimatu, gra aktorska ponizej przecietnej (chcialbym wierzyc ze to wina scenariusza ktory nie pozwolil rozwinac skrzydel Robertowi). Ktos napisal o fajnych efektach ?!?!?!?! Daj mi zimne ognie to zrobie ci takie same efekty metoda chałupniczą. Fabula nawet nie jest przewidywalna - ona jet NIELOGICZNA - ktos moze mi wytlumaczyc na cholere ta studentka pojawia sie w filmie? Co jej postac wnosi? Poza tym ze pokazuje ładna buźkę??? A zakonczenie - PORAŻKA - zaskakujace ????!?!?! jakby ktos powiedzial wam na koniec filmu ze facet w pierwszej scenie - Antka kobity brat, jest faktycznie siostrą tez byscie uwazali ze te zakonczenie jest zaskakujace ??!?! Reasumujac: Hollywood zjadło wlasny ogon i sie nim udławiło. I zdane importowane cudowne dziecko tego nie zmieni. No ale grunt to dobry PR na ktory zlapie sie paru leszczy.

ocenił(a) film na 7
danbid

Chyba bardziej nie mogę się z tobą nie zgodzić. De niro nie rozwinął skrzydeł bo grał rolę drugoplanową, tak się czasem dzieje ze starszymi aktorami. Jeśli chodzi o studentkę to jest tak zwany wątek poboczny wprowadzony najprawdopodobniej po to by zaciekawić, zaintrygować widza, osobiście podejrzewałem ją od początku o to, że jest kretem Silvera. Wnosi też ostateczne rozstrzygnięcie czy Silver jest medium czy nie. Poza tym film ma bardzo mało wspólnego z Hollywood nakręcany był w Hiszpanii i Kanadzie a producentem wprawdzie było WB ale we współpracy z hiszpańskimi Televisio de catalonya, antena 3, la sexta i Canal+. Scenarzystą i reżyserem był Hiszpan, Rodrigo Cortés. Jeśli byś widział jakieś dobre hiszpańskie thrillery zauważyłbyś, że ten film ma więcej z Hiszanii niż z Hollywood.

ocenił(a) film na 8
verigut

świetny film

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

tekst o słabym aktorstwie bawi do łez

ocenił(a) film na 9
verigut

Dokładnie. Zwłaszcza, że w pewien sposób mamy tutaj dwóch bohaterów, ponieważ po śmierci pani doktor na placu boju zostają on i młody doktor. Tak to widzę.

ocenił(a) film na 9
danbid

Studentka pojawia się choćby po to, żeby jej zdolności postrzegania pozwoliły na zauważenie przekrętu w kabinie (eksperyment z telepatią), a tym samym jeszcze bardziej odwiodły widza od zaskakującego zakończenia.

Boże... czasem mam wrażenie, że do filmów powinni niektórym dawać instrukcję obsługi i wyjaśnienie każdego dialogu, sceny, ujęcia itp.itd.

ocenił(a) film na 5
danbid

[Zawiera spojler]Zgadzam się z Tobą, też zastanawia mnie co ta dziewczyna robiła w filmie ponieważ nie wniosła praktycznie nic do fabuły, która jest moim zdaniem jednowymiarowa. Zakończenia w którym łowca medium okazuje się medium nie nazwał bym głębokim czy odkrywczym, najwyżej głupkowatym. Silver tak naprawdę widzi, kto by się spodziewał że kuglarz udaje ślepego? Przypuszczam że ten film może się bardziej spodobać ludziom którzy wieżą paranormalne bajdy, ja nie wierzę.

arkasatana

Wierzysz.

arkasatana

Ale chyba wiesz, że bez problemu ludzie udowodnili swoje moce bo zjawiska paranormalne są faktem naukowym, życie po życiu istnieje a śmierć nie jest końcem co nie ;) A Randiego to ja już wyjaśniłem. A nie kuglarz.

ocenił(a) film na 5
AlexRener

"faktem naukowym" a to dobre

danbid

Ale chyba wiesz, że bez problemu ludzie udowodnili swoje moce bo zjawiska paranormalne są faktem naukowym, życie po życiu istnieje a śmierć nie jest końcem co nie ;) A Randiego to ja już wyjaśniłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones