PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214760}

Czy zabiłbyś dziecko?

¿Quién puede matar a un niño?
2 070
chce zobaczyć
8,2 4
oceny krytyków
Czy zabiłbyś dziecko
powrót do forum filmu Czy zabiłbyś dziecko?

Od dawna słyszałem że ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Niestety telewizja ani rynek dvd nie uraczył nas nigdy tym dziełem. W końcu udało mi się dorwać go przez emulka co nie było proste ale w końcu się udało!

Film obejrzałem w dniu wczorajszym i jestem nim zachwycony! Recenzent z horror.com.pl ma absolutną rację, to prawdziwa perełka i arcydzieło! Film ten jest zrobiony w starym dobrym stylu, brutalne sceny występują bardzo rzadko i jest ich mało, w filmie główną rolę gra niesamowity klimacik, czuć że coś złego wisi w powietrzu, akcja toczy się niespiesznie, ale film absolutnie nie nudzi. Scena pod koniec gdy bohater staje oko w oko z badną dzieciaków i wymieniają sobie uśmieszki, jest po prostu mistrzowska! Powinna przejść do historii kina, ale obawiam się że łamiąca tabu tematyka filmu, zepchnęła go nieco na boczny tor kinematografii. Jak dla mnie jest to prawdziwe arcydzieło, ocena może być tylko jedna 10/10.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem tego dzieła, to służę pomocą. Proszę pisać na mejla, mam go w profilu. Posiadam film w wersji uncut (bez cenzury) z polskimi napisami. Znam też adresy gdzie można film ściągnąć (banalna w obsłudze sieć torrentów).

ocenił(a) film na 7
Lemansky

Masz rację. Jest mało horrorów w którym mordercami są dzieci i nie jest to film o duchach/zjawach.
Wioska przeklętych 1960 (remake 1995 Carpentera)
Czy zabiłbyś dziecko 1976
Omen 1976
Potomstwo 1979
Dzieci kukurydzy 1984

ocenił(a) film na 7
returner

Władca much 1963 (remake 1990) traktuje bardziej jako thriller psychologiczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones