PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673293}
3,0 5 210
ocen
3,0 10 1 5210
2,0 2
oceny krytyków
Dżej Dżej
powrót do forum filmu Dżej Dżej

Tego nie mozna nazwac filmem . Tak bezsensownego i slabego filmu dawno nie widziałem. Przestegam przed oglądaniem jego !!

ThePinokio

Ja jestem dopiero właśnie po seansie i mam całkiem odmienne zdanie.Świetna rola Szyca znakomita fabuła a koniec filmu rewelacyjny i zupełnie niespodziewany.

ThePinokio

po pul godziny wyłączyłem bo źle mi się robiło

ocenił(a) film na 1
ThePinokio

Nooo, to jest wybitnie niski poziom. Film o kolesiu walącym konia w samochodzie - to chyba mówi samo za siebie.

Roy_v_beck

I tylko tyle zobaczyłeś w filmie?Współczuję.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

No, to powiedz mi, co ty w tym filmie zobaczyłeś. Tylko konkretnie, a nie że "świetna rola Szyca i znakomita fabuła".

Roy_v_beck

No właśnie to zobaczyłem w tym filmie.Bardzo fajnie opowiedzianą historię,i Szyca,który zagrał bardzo dobrze swoją postać.Więcej nic nie trzeba.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Przeraża mnie twoja ocena.

kuba461

A mnie przeraża ocena tych,którzy wystawili jedynki.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

A co było takiego w tym filmie co zasłużyło na 8 gwiazdek?

kuba461

Fajny pomysł na film,znakomicie opowiedziana historia,dobra rola Szyca,oraz zaskakująca zupełnie nieprzewidywalna końcówka.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Fajny pomysł na film powiadasz....
A widziałeś Her?

kuba461

Widziałem,ale musicale to nie mój gatunek.Nie podobał mi się.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Ale dostrzegasz pewne......"podobieństwo"?

kuba461

A sorry nie widziałem tego filmu o którym piszesz.Myślałem że ci chodzi o ten musical.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

A no widzisz.....
Jak to obejrzysz to zobaczysz, że pomysł na Dżej Dżeja nie był innowacyjny.

kuba461

No ale jednak w polskim wydaniu wcześniej filmu o takiej tematyce nie było.A oceniając polski film patrzę przez pryzmat polskiego kina.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

I bardzo dobrze, że nie porównujesz polskiej twórczości do innej bo to tak jakby porównywać Trabanta do Ferrari.
Oczywiście nie żebym miał coś do polskiego kina, ale twierdzę, że blisko od 10 lat praktycznie nie ma tu co oglądać. Niestety czasy takich produkcji jak Sara, Psy, Chłopaki nie płaczą, Fuks, ....itp
już przeminęły i nie zapowiada się aby wróciły.

kuba461

Błędem było w ogóle przypisanie do tego filmu nazwy komedia.Według mnie to jest dobry film obyczajowo-sensacyjny,komedii w tym filmie jest jak na lekarstwo.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

No właśnie, człowieku, zapłacili ci za pisanie pozytywnych komentarzy, to weź się chociaż wysil na wpisanie czegoś. A może jesteś takim szczęśliwcem, co nie widział tego "dzieła"? Bo "fajnie opowiedziana historia i Szyc, co dobrze zagrał" to można napisać o filmie nawet, jak się go nie widziało.

Roy_v_beck

Co ty mi tu insynuujesz.Nigdy bym się nie zhańbił takim czymś,zeby brac pieniądze za ocenianie filmu.Prowadzę swoją działalność gospodarczą,zarabiam w miarę godne pieniądze i jakieś dodatkowe profity nie są mi potrzebne.A to dla ciebie mało,że fajnie opowiedziana historia i rola Szyca znakomita?Dodam jeszcze do tego zaskakującą i zupełnie nieprzewidywalną końcówkę,która wbiła mnie w fotel.Nie wiem jakie ci mam jeszcze podać argumenty.Według mnie właśnie ci,którzy wystawili jedynki,filmu nie widzieli.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Wiem, że nie możesz się przyznać do pisania pochlebnych komentarzy za kasę, ale jakąś ściemę bardziej wiarygodną być mógł wymyślić. Ta sama kasa każe ci odpowiadać mnie jak i wielu innym użytkownikom, którzy krytykują ten film.

Co więcej można powiedzieć? Proszę bardzo.
To że bohater jedzie do Niemiec, a autostrada jest zaledwie dwupasmowa. Jedzie tam, żeby zwalić sobie w samochodzie przy drodze, na czym jeszcze nakrywa go niemiecki policjant - najlepszy żart w historii kinematografii. Następnie bohater pokazuje innym członkom ruchu środkowy palec - kapitalny żart, płakałem ze śmiechu. - i to koniec wyjazdu do Niemiec - co za niesamowita historia, podsumowując - akcja przenoszona jest do Niemiec, które wyglądają jak Polska i nic Niemiec nie widać, tylko droga, droga i jeszcze raz droga, oraz oczywiście nic istotnego dla fabuły się nie dzieje.

A sama kreacja aktorska jak ten Szyc ruszał ręką, gdy marszczył sobie freda, jakie on miny robił, jak ruszał głową - dajcie mu za to Oskara...

Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że o ile przed seansem uważałem się za osobę wulgarną i obleśną z kiepskim życiem seksualnym to po seansie uznałem, że w porównaniu z głównym bohaterem tego filmu jestem wyrafinowanym dżentelmenem podrywającym panienki niczym casanowa.

Roy_v_beck

Dla ciebie te rzeczy były żenujące a dla mnie śmieszne.mina tego policjanta jak nakrył Szyca-bezcenne.Po drugie co mnie obchodzi ilo pasmowa była autostrada.Mi się film przyjemnie oglądało.A właśnie te miny Szyca były prześmieszne.Zresztą ja nie jestem zbyt wymagającym widzem jeżeli chodzi o filmy.Kac Wawa również mi się podobała i nikt mi nie płacił za napisanie pozytywnych komentarzy po obejrzeniu.Zresztą gdyby ktoś mi płacił to wystawiłbym 10 i twierdził,że to najlepszy film jaki w życiu widziałem a tak nie jest.

Roy_v_beck

Ogólnie ten film oceniłbym na 5 lub 6 dałem ósemkę jedynie za nieprzewidywalne i zaskakujące zakończenie.

użytkownik usunięty
Roy_v_beck

Kurcze, przekonałeś mnie do obejrzenia tego filmu :)

aaaaahahaha! Dobre :D
Oglądałem jakiś czas temu program z Szycem (chyba u Wojewódzkiego) i tam był pokazany fragment tego filmu zachwalanego przez Pana Borysa... mi to wystraczyło :/

ThePinokio

Ja różwnież dawno nie widziałam tak głupiego filmu, jakby można było dawać ujemne oceny to skorzystałabym z tego na pewno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones