PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817420}

Dżentelmeni

The Gentlemen
7,6 76 552
oceny
7,6 10 1 76552
7,0 41
ocen krytyków
Dżentelmeni
powrót do forum filmu Dżentelmeni

Niezrozumiały.,dialogi strasznie pokręcone. Nawet po obejrzeniu parę razy tego filmu nie wiadomo o co chodziło twórcy.

użytkownik usunięty
andrze_r

Jak to nie wiadomo ? Wyraznie koncówka to wyjasnia, ze jak chcesz zostac królem dzungli to nie wystarczy zachowywac sie jak król. Tylko musisz nim byc :D

Tylko to pokazywanie jakim on jest królem jest malo zajmujące, z dumy problemy i intrygi . Nic nowego.Jaki ten matthew jest cool i w ogołe. Lo matko. Gra po raz n-t to samo, w ten sam sposób, to druga sprawa. Wszysc są jacys tacy zblazowani i nienaturalni.

użytkownik usunięty
monja88

Sa swietnie napisane role duzo intrygi znakomite stroje dzentelmenow i odpowiednia dawka przemocy :)

Szpanerskie role i przerysowane. Takich intryg bylo w filmach mnóstwo. Bardziej nużą niż wzbudzaja zainteresowanie.

użytkownik usunięty
monja88

Nie sa szpanerskie sa angielskie to raczej amerykanskich schematow jest mnostwo a jak masz tak duzo zastrzezen to zapraszam do pedałowa na netflixa tam wszystko jest na jedno kopyto plus feminizmu na pewno bedziesz zadowolona :) pozdrawiam bez kaszlu

Jedno nie wyklucza drugiego, pro gejowskie i feministyczne seriale z netflixa mogą miec takie samy wady jako film jak Dzentelmeni. Zresztą trafiłes jak kula w płot , bo seriale stamtąd mnie wnerwiają.Zwłaszcza te feministyczne.
Miałam na myśli , ze szpanersko się zachowują i grają przerysowanie. To nie jest kwestia angielskich/amerykanskich schematów. A historyjka jest cienka jak dupa węza, dlatego musiała zostać przedstawiona w taki a nie inny sposób - ktoś ją opowiada, konkretniej żenujący Hugh Grant jakby niewiadomo co odkrył, może lek na raka.

użytkownik usunięty
monja88

Heheh no dobra :) pozdrawiam nie bedziemy sie kłócic bo mam slabosc to imienia Monika

ocenił(a) film na 1

? naprawde takie jest przeslanie filmu? glebokie bardzo

użytkownik usunięty
mercx

tzn co?

ocenił(a) film na 8
andrze_r

Kolejny?
A możesz zaspokoić moją ciekawą i napisać, który jeszcze film GR uważasz za słaby, niezrozumiały i z pokręconymi dialogami?

ocenił(a) film na 8
maagg

zaspokoić moją ciekawość*

ocenił(a) film na 5
maagg

Na przykład po Królu Arturze, lubię filmy Guya Ritchiego ale niektóre są za przekombinowane i niezrozumiałe a nie chcę go oglądać po parę razy i zrozumieć co autor miał na myśli

ocenił(a) film na 1
maagg

"A możesz zaspokoić moją ciekawą i napisać, który jeszcze film GR uważasz za słaby, niezrozumiały i z pokręconymi dialogami?"

latwiej napisac ktore filmy Geja Riczego nie byly parodią samą siebie i belkotem nie-do-ogladania...

użytkownik usunięty
andrze_r

jak to niezrozumiały :O świetny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones