PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817420}

Dżentelmeni

The Gentlemen
7,6 76 344
oceny
7,6 10 1 76344
7,0 40
ocen krytyków
Dżentelmeni
powrót do forum filmu Dżentelmeni

Ubiegła niedziela była pod hasłem "The Gentelman". Z chęcią wybrałabym się do kina jeszcze raz, bo właśnie takiego kina mi brakowało. Świetnie opowiedziana historia, każda postać ma w sobie coś intrygującego, Matthew - ten człowiek jest niczym kameleon i naprawdę nie przestaje mnie zadziwiać, a jestem "z nim" już od daaawna, kiedy to skradł me serce w komediach romantycznych, a i nawet przed tym, gdy na sali sądowej pokazywał kunszt swego aktorstwa. No naprawdę. Wrażenie. Poza tym pozostała plejada gwiazd spisała się świetnie. Nawet Colin, za którym osobiście nie przepadam, przemówił do mnie w tym filmie. Polecam!

ocenił(a) film na 9
KatieWatie

Wybaczcie, "The Gentelmen". :)

KatieWatie

"The gentlemen" - gentle, czyli łagodny, delikatny, szlachetny + men, czyli mężczyźni.

ocenił(a) film na 8
Jojo_24

Bardzo dobre. Z tym, że jednak od wielkiego 'G'.
Anglosasi mają taką słabość, iż w tytułach - prawie wszystkie wyrazy (z wyjątkiem może niektórych przyimków) piszą od wielkiej litery.

ocenił(a) film na 8
KatieWatie

Byłoby perfekcyjnie gdyby jednak rolę Rosamundy zagrała Kate Beckinsale.... Ale i tak jest super - role Colina i Hugh - perełki.

ocenił(a) film na 10
frankowski

Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem. Hugh Grant swietny choc cala obsada swietnie sobie poradziła. No i wreszcie Collin Farrel - zawsze mialem go za miernego aktora a tu myknął fajną role. Brawo

ocenił(a) film na 7
kubaburza123

Tak, Collin byl swietny, cala obsada dala rade.

ocenił(a) film na 9
KatieWatie

I jeszcze ten plakat "Kryptonimu UNCLE" na końcu - czyżby ostateczny dowód na Ritchie-versum? ;)

ocenił(a) film na 9
dorotagniedziejko1998

Do plakatu Kryptonim UNCLE nawiązywały wcześniej wypowiedziane słowa Fletcher'a, a mianowicie "What you need ,is a sequel "

KatieWatie

też chcielismy to obejrzec ale czasu nie ma o dzieci.

ocenił(a) film na 9
KatieWatie

Ritchie w formie. Bardzo dobry film, mozna obejrzeć raz jeszcze :D

KatieWatie

Zdecydowanie więcej! Ponownie zakochałam się w Mattew ;) Jaki on dobrze gra.

użytkownik usunięty
KatieWatie

Mi też się bardzo podobało, smaczny film, zajmujący, wciągający, wszystko ma charakter, charyzmę, każda postać się różni, super.

KatieWatie

Z początku się pogubiłem ale z każdą minutą tryby się zaczęły się zazębiać świetnie opowiedziana historia Ritchie i wszystko jasne dla mnie na plus :)

ocenił(a) film na 10
KatieWatie

ja byłam w kinie jakoś chwilę przed jego zamknięciem z powodu korony. Wtedy w sumie nie było na co iść, więc trochę przypadkiem trafiłam na seans. Ale to było kremdelakrem. Genialne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones