Dżentelmeni

The Gentlemen

2019 1 godz. 53 min.
7,9 24 043
oceny
7,9 10 1 24043
24 438
chce zobaczyć
7,2 20
ocen krytyków
{"rate":7.2,"count":20}
powrót do forum filmu Dżentelmeni
  • KatieWatie ocenił(a) ten film na: 9

Ubiegła niedziela była pod hasłem "The Gentelman". Z chęcią wybrałabym się do kina jeszcze raz, bo właśnie takiego kina mi brakowało. Świetnie opowiedziana historia, każda postać ma w sobie coś intrygującego, Matthew - ten człowiek jest niczym kameleon i naprawdę nie przestaje mnie zadziwiać, a jestem "z nim" już od daaawna, kiedy to skradł me serce w komediach romantycznych, a i nawet przed tym, gdy na sali sądowej pokazywał kunszt swego aktorstwa. No naprawdę. Wrażenie. Poza tym pozostała plejada gwiazd spisała się świetnie. Nawet Colin, za którym osobiście nie przepadam, przemówił do mnie w tym filmie. Polecam!

• KatieWatie ocenił(a) ten film na: 9

KatieWatie Wybaczcie, "The Gentelmen". :)

• KatieWatie "The gentlemen" - gentle, czyli łagodny, delikatny, szlachetny + men, czyli mężczyźni.

• Film_Polski ocenił(a) ten film na: 8

Jojo_24 Bardzo dobre. Z tym, że jednak od wielkiego 'G'.
    Anglosasi mają taką słabość, iż w tytułach - prawie wszystkie wyrazy (z wyjątkiem może niektórych przyimków) piszą od wielkiej litery.

• frankowski ocenił(a) ten film na: 8

KatieWatie Byłoby perfekcyjnie gdyby jednak rolę Rosamundy zagrała Kate Beckinsale.... Ale i tak jest super - role Colina i Hugh - perełki.

• kubaburza123 ocenił(a) ten film na: 10

frankowski Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem. Hugh Grant swietny choc cala obsada swietnie sobie poradziła. No i wreszcie Collin Farrel - zawsze mialem go za miernego aktora a tu myknął fajną role. Brawo

• Monik79 ocenił(a) ten film na: 7

kubaburza123 Tak, Collin byl swietny, cala obsada dala rade.

• dorotagniedziejko1998 ocenił(a) ten film na: 9

KatieWatie I jeszcze ten plakat "Kryptonimu UNCLE" na końcu - czyżby ostateczny dowód na Ritchie-versum? ;)

• salutuj ocenił(a) ten film na: 8

dorotagniedziejko1998 Do plakatu Kryptonim UNCLE nawiązywały wcześniej wypowiedziane słowa Fletcher'a, a mianowicie "What you need ,is a sequel "

• KatieWatie też chcielismy to obejrzec ale czasu nie ma o dzieci.

• damian_piska ocenił(a) ten film na: 9

KatieWatie Ritchie w formie. Bardzo dobry film, mozna obejrzeć raz jeszcze :D

• KatieWatie Zdecydowanie więcej! Ponownie zakochałam się w Mattew ;) Jaki on dobrze gra.