PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831319}

Big Brother

Da Shi Xiong
6,6 145
ocen
6,6 10 1 145

Da Shi Xiong
powrót do forum filmu Da Shi Xiong

Bardzo fajny film naprawdę Jestem pozytywnie zaskoczony taki na którym na pewno nie będzie można się nudzić...
Film ogólnie taki o szkole uczniowie kontra nauczyciel...było kilka takich amerykańskich filmów także ten jest na tej samej podstawie do tego nauczyciel bardzo fajnie się bije , pojawiają się życiowe problemy w tym filmie, gdzie nauczyciel pomaga rozwiązać i naprawdę film warto moim zdaniem zobaczyć ...

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

Jak najbardziej się zgadzam, przed chwilą obejrzałem i jestem mile zaskoczony produkcją. Niby w angielskiej wersji, film nosi tytuł "Big Brother".

MaciejJB

A to dziękuję za pozytywne ocenianie mojego komentarza ogólnie staram się komentować jak i oceniac filmy prawidłowo....
A tak samo coraz częściej zdarza mi się oglądać filmy azjatyckie bo amerykańskie filmy to co drugi na takiej samej fabule...

ocenił(a) film na 7
xxxfilmen

Zgadzam się, tutaj jest powiew świeżości. W amerykańskich filmach podobne są filmy. A tym bardziej tematyka, zmieniają się tylko aktorzy.

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

W pełni się zgadzam. Film warto zobaczyć.Donnie w nim pokazuje nie tylko zręczność ale też to że, jest naprawdę dobrym aktorem i nie tylko kopać tyłki potrafi.Do tego, każdy może z filmu wyciągnąć naukę dla siebie i podane w nim morały. Ten film może i uczyć i inspirować. Polecam.

xxxfilmen

Gdzie można zobaczyć ten film?

kobrzak

Na CDA jest z Polskimi napisami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones