PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329482}
7,1 845
ocen
7,1 10 1 845
Daft Punk's Electroma
powrót do forum filmu Daft Punk's Electroma

Obejrzałem z zaciekawieniem bo Twórczość zespołu od wielu lat bardzo mnie interesuje:) Na początku miałem słabe zdanie o filmie... Tylko potem... Mineły 2 dni, jest prawie 3 w nocy a ja ciągle myślę o tym filmie... :) Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś film dałby mi takich emocji... :) Pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 7
DANIELEK

ja obejrzałem do ponad 2 lata temu i nadal o nim pamiętam :P a najlepsze jest do, że zaraz po projekcji średnio mi się spodobał.

ocenił(a) film na 5
CRANK

Powiem tak:
Ten film byłby naprawdę rewelacyjny, gdyby był krótkometrażowy. Ma wszelkie ku temu możliwości: ciekawe podejście, cisza przerywana piękną muzyką, głębie i wiele innych. I gdyby trwał te 20-30min tak właśnie bym go ocenił - bardzo wysoko. Ale nie mogę być obojętny dłużyznom które miały miejsce - no po prostu już w trakcie oglądania mnie to irytowało, miałem ochotę przyśpieszyć ten film - a nie ma nic gorszego podczas seansu niż chęć "żeby to się już skończyło, ech!" - a takie uczucie mi niestety towarzyszyło. Poza tym małym (albo i dużym) ale, produkcji tej nie mam nic do zarzucenia.

ocenił(a) film na 8
DANIELEK

dokładnie. pomimo tych dłużyzn, fabularnej prostoty i braku dialogów, to prawdziwa emocjonalna bomba. coś genialnego ! i ładny polski akcent w postaci Chopina ;)

ocenił(a) film na 8
Adi88

Zmusza do myślenia, Human After all... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones