Daję nam rok

I Give It a Year

2013 1 godz. 37 min.
5,6 33 239
ocen
5,6 10 33239
9 035
chce zobaczyć
6,3 6
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":6}
{"type":"film","id":649905,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/I+Give+It+a+Year-2013-649905/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Daję nam rok
  • nika_49 ocenił(a) ten film na: 1

1,5 h z życia, po prostu straszne, nieśmieszne, bez polotu, bez humoru, beznadziejny pomysł i końcówka

• nika_49 końcówka to była wręcz żałosna... koszmarny film

• stanisga ocenił(a) ten film na: 7

smerfetka a jak zinterpretowałaś tę końcówkę ?

Bo według mnie to była kapitalna kpina z typowych zakończeń komedii romantycznych

• stanisga Na obejrzenie tego filmu wystarczyło mi 5 min :D.

vasre ciekaw jestem w jakiej konstelacji
    a) początek, środek, koniec
    b) tylko początek
    C) tylko koniec
    d) na wyrywki i chaotycznie tym samym
    e) a może Ty jesteś Dan Mazer pod przykrywką ?

• stanisga Dobra, może ciut więcej niż 5 min. Ceremonię i wesele widziałem całe a potem już sobie przewijałem do końca, śledząc urywki :D.

vasre czyli najśmieszniejszych żartów z tzw. grą słów podczas kalamburów, czy też angielskiego czarnego humoru u prawnika nie widziałeś, kpin z psychoterapeutki, czy sztywniackich teściów też, a i zapewne całego wątku z bogatym Amerykaninem co walczy z angielskimi stereotypami też nie doceniłeś.

A samo wykpienie stereotypów romantycznych, jak Amerykanin uwodzi Nat za pomocą muzyki i gołębi zauważyłeś.

Mnóstwo żartów i humoru tu było i to z pozoru prostackiego, wszystko miało swój cel, było też wiele motywów poważnych, obyczajowych i psychologicznych.

Ale jak się nudziłeś to trudno, przewinąłeś, Twoja sprawa.
    To nie była typowa komedia, zakończenie też było pastiszem

• stanisga Prawnika dowcipnisia widziałem :D. Na kalamburach też się zatrzymałem :). Przeleciałem go pobieżnie, ale zauważ, że jeszcze go nie oceniłem, więc plik czeka by go całego odpalić. Czasem potrafię oglądać jeden film kilka dni :P, na raty.

Fakt, początek mnie znudził. Jednakże wysoce mi się podoba twoja analiza tego obrazu i przybliżenie mi tematu. Elegancko.

• Boskigrom ocenił(a) ten film na: 1

stanisga "zinterpretowałaś"? a jaka jest twoja interpretacja teletubisi? człowieku weź ty się zastanów co ty pieprzysz.

• corialote ocenił(a) ten film na: 1

nika_49 Popieram! 1/10. Koszmar, nie film.

• nika_49 dla mnie katastrofa, nie logiczne, chore ............................................................ ...-10