Dark Web: Usuń znajomego

Unfriended: Dark Web

2018 1 godz. 28 min.
5,8 15 094
oceny
5,8 10 15094
2 159
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":809205,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Unfriended%3A+Dark+Web-2018-809205/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dark Web: Usuń znajomego
 • GJusti ocenił(a) ten film na: 7

  Dawno nie włączyłam horroru, bo wszystkie są takie same. Ten oglądało się naprawdę spoko, ciekawy pomysl, inny niż większość . Dodatkowo uważam, że gra aktorska na wysokim poziomie. Wydaje mi się, że ciężko grać, kiedy ciągle widać tylko twoją twarz. Każdy z aktorów dał radę.

 • felis5 ocenił(a) ten film na: 6

  GJusti Mam podbne zdanie. Łatwiej mi się pewnie oglądało bo się nie znam na tych "komputerowych sztuczkach". Gra aktorska spoko, napięcie było cały czas. Fajny film.

 • _Mika_a ocenił(a) ten film na: 6

  felis5 Napięcie cały czas ? Moim zdaniem przed dobre 30 minut było bardzo słabo. Zastanawiałam się nawet czy nie oglądać innego filmu. Ale potem się rozkręcił.

 • _Mika_a Tak, pierwsze 30 min to już się zastanawiałem, czy tam się cokolwiek wydarzy. Do momentu, gdzie główny zaczyna oglądać w końcu te odszyfrowane filmy nie działo się praktycznie nic sensownego. A i już wiem, czemu nie mam znajomych i nie siedzę na videoczatach - łeb by mi rozniosło od tego darcia ryjów w 5 okienkach podczas przeglądania czegokolwiek na necie.

 • GJusti Oglądnąłem niedawno z nudów i całkiem całkiem jak na bardzo amatorski film.Mocno naciągane 5+ no i na początku ciężko się połapać co robi "głowny " bohater ale pozytywne zaskoczenie.Polecam też The Circle -jest też na netflixie.

 • lww ocenił(a) ten film na: 10

  GJusti zgadzam się z tym co napisales, w dodatku zakonczenie jest genialne i za nie leci odemnie dycha . nie rozczarowalem się