PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514675}
7,5 350 001
ocen
7,5 10 1 350001
5,8 38
ocen krytyków
Deadpool
powrót do forum filmu Deadpool

Przybyłem. Zobaczyłem. WRESZCIE!

W końcu mamy film traktujący o "bohaterze", który raczej nie przebiera w słowach, nie jest delikatny dla wrogów, a kulturę osobistą i bycie miłym chłopcem ma w głębokim poważaniu. I mamy ten film w kategorii 18+ co jest na prawdę gigantycznym plusem porównując z ugrzecznionym do porzygu Wolverinem.

O samym filmie można powiedzieć tyle: jeśli trailer przypadł Wam do gustu, jeśli czekaliście na film o Skullpoopl-u od lat idźcie do kina! Cały film to czysty popis dla kogoś kto po prostu lubi tego kolesia. Humor z rynsztoka, łamanie czwartej ściany, rozchybotany emocjonalnie główny bohater - wszystko jest obecne i dosłownie wylewa się z ekranu.

Ja chcę jeszcze raz!

oumajgad

Spokojnie, sequel za 2 lata

ocenił(a) film na 8
oumajgad

Ja dopiero jutro z ekipą idę. Oby się opłaciło tyle czekania;p

ocenił(a) film na 8
oumajgad

Też wyrażę swoją opinie, idę na seans 21:40 ;)

ocenił(a) film na 9
oumajgad

Coś w tym jest:-)
https://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ
Tylko dlaczego główny bohater, rzekomo zaprzysięgły fan WHAM!, uważa, że "Careless whisper" to piosenka tego zespołu. Tymczasem to już samodzielna piosenka George'a Michaela. Jego pierwsza. To prawda, pisana z myślą o duecie, ale ten rozpadł się i Andrew Ridgley podarował ją George'owi. Reszta to już historia...
Nie wiem, dlaczego Deadpool uważa, że to piosenka Wham.
Może nie mógł się pogodzić z rozpadem zespołu?
:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones