Odtwórz Zwiastun nr 1 2:40
Film

2008 1 godz. 35 min.
7,7 885
ocen
7,7 10 885
2 418
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":2}
{"id":"471638","linkUrl":"/film/Dear+Zachary%3A+A+Letter+to+a+Son+About+His+Father-2008-471638","alt":"Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/16/38/471638/7421499.2.jpg"}
W dniu 5 listopada 2001 roku, dr Andrew Bagby został zamordowany na parkingu w zachodniej Pensylwanii. Główna... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father (2008) Zwiastun nr 1 2:40
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2008 | Film W dniu 5 listopada 2001 roku, dr Andrew Bagby został zamordowany na parkingu w zachodniej Pensylwanii. Główna podejrzana, która jest jego byłą dziewczyną dr Shirley Turner, szybko ucieka ze Stanów Zjednoczonych do St John's, w Kanadzie, gdzie ogłasza, że nosi w sobie dziecko Andrew. Nazwała chłopczyka Zachary. Filmowiec Kurt Kuenne, stary przyjaciel Andrew rozpoczyna tworzenie filmu dla Zachary'ego by ten mógł poznać ojca, którego nigdy nie spotkał. Jednak, kiedy Shirley Turner zostaje w Kanadzie zwolniona za kaucją, a sąd oddaje jej pod opiekę syna z którym to razem oczekują na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych, film zaczyna koncentrować się na dziadkach Zachary'ego - Davidzie i Kathleen Bagby i ich rozpaczliwych wysiłkach, o odebranie dziecka kobiecie o której wiedzą że zamordowała ich syna.

W dniu 5 listopada 2001 roku, dr Andrew Bagby został zamordowany na parkingu w zachodniej Pensylwanii. Główna podejrzana, która jest jego byłą dziewczyną dr Shirley Turner, szybko ucieka ze Stanów Zjednoczonych do St John's, w Kanadzie, gdzie ogłasza, że nosi w sobie dziecko Andrew. Nazwała chłopczyka Zachary. Filmowiec Kurt Kuenne, staryW dniu 5 listopada 2001 roku, dr Andrew Bagby został zamordowany na parkingu w zachodniej Pensylwanii. Główna podejrzana, która jest jego byłą dziewczyną dr Shirley Turner, szybko ucieka ze Stanów Zjednoczonych do St John's, w Kanadzie, gdzie ogłasza, że nosi w sobie dziecko Andrew. Nazwała chłopczyka Zachary. Filmowiec Kurt Kuenne, stary przyjaciel Andrew rozpoczyna tworzenie filmu dla Zachary'ego by ten mógł poznać ojca, którego nigdy nie spotkał. Jednak, kiedy Shirley Turner zostaje w Kanadzie zwolniona za kaucją, a sąd oddaje jej pod opiekę syna z którym to razem oczekują na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych, film zaczyna koncentrować się na dziadkach Zachary'ego - Davidzie i Kathleen Bagby i ich rozpaczliwych wysiłkach, o odebranie dziecka kobiecie o której wiedzą że zamordowała ich syna.

studio
MSNBC Films
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Latrobe (Pensylwania, USA), Sunnyvale (Kalifornia, USA) oraz w St. John's (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych