PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=302192}
6,9 19 366
ocen
6,9 10 1 19366
Death Note: Notatnik śmierci
powrót do forum filmu Death Note: Notatnik śmierci

ze mozemy sie spodziewac amerykanskiego remake'u ;p

avalan666

lol :D

a z chęcią, z chęcią.



novar

http://anime.com.pl/Amerykanski_remake_„Death_Note”,news,read,3641.html#c33 z NIECHĘCIĄ :/
Co to za pedała dali na Lighta może mi ktoś powie? Nie znam aktora, ale litości, ma zeza i krzywą facjatę :/

ocenił(a) film na 8
avalan666

i sie doczekalismy. biedny fujiwara juz 2 film z jego udzilem który amerykanie chca przerobic

ocenił(a) film na 10
avalan666

Błagam nie... uwielbiam tą serie i bezczeszczenie jej by mnie dobiło :(

No i kto zagra Light-a jak nie słynny wojownik z Battle Royal :P

No i Ken'ichi Matsuyama w roli L nie da się zastąpić :<

ocenił(a) film na 5
avalan666

O matko. Zac na Raito? Nie wyobrażam sobie tego gogusia w takiej poważnej roli.

ocenił(a) film na 5
moniaL

A i jeszcze chciałam powiedzieć że film jakoś szczególnie dobry to nie jest, ale historia jest bardzo smakowita więc cieszę się na remake :) Zwłaszcza na postać Ryuke który mnie nie zadowolił w japońskim "Desu noto" a w anime był cudowny ;)

moniaL

Ee, dlaczego? Gdyby się postarał, może udało by mu się względnie wypaść... Bo jego wygląd na upartego pasuje.

ocenił(a) film na 5
kaoru

Pytasz o Zaca tak? On ma zbyt roześmianą twarz. Taką która się wydaje że ciągle się uśmiecha. Do tej roli jakby mi nie pasuje ten ciągły uśmiech. On ma jakąś taką mimikę, chyba przez to że dużo grał takich "och ach" ról w musicalach albo romansach albo jedno i drugie.

moniaL

szcerze mówiąc, też sobie trochę innaczej go wyobrażałam

Ta wersja Raito jest jakaś taka trochę... niepoważna ?

:/

Za to "L" jest całkiem, całkiem@

użytkownik usunięty
avalan666

zgadzam się ten aktor nie pasuje na Right.... za to L jest świetny ;) a Ryuk nawet nawet mi się tu podobał, zresztą jest moją ulubioną postacią ;P
ale moim zdaniem ogólnie anime jest lepsze od filmu..;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones