Odtwórz Zwiastun nr 1 1:03
Film

Death Note: The Last Name

2006 2 godz. 21 min.
7,1 12 783
oceny
7,1 10 12783
4 622
chce zobaczyć
{"id":"341745","linkUrl":"/film/Death+Note%3A+Ostatnie+imi%C4%99-2006-341745","alt":"Death Note: Ostatnie imię","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/17/45/341745/7536884.2.jpg"}
Light przyłącza się do grupy próbującej wyśledzić zabójcę Kirę. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Death Note: Ostatnie imię
Death Note: Ostatnie imię (2006) Zwiastun nr 1 1:03
Death Note: Ostatnie imię | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2006 | Film Druga część filmu na podstawie kultowej mangi.  Po śmierci swojej dziewczyny Light Yagami dołącza do grupy śledczej tropiącej Kirę - tajemniczego mordercę. Przedstawicielem grupy jest L - genialny detektyw. Na nowo zaczyna się emocjonująca gra, w której zwycięzcą może być tylko jeden. L za wszelką cenę chce udowodnić, że Kirą jest właśnie Light. Chłopak jak najszybciej musi się pozbyć swojego wroga, by móc kontynuować kreowanie "lepszego" świata.

Druga część filmu na podstawie kultowej mangi.  Po śmierci swojej dziewczyny Light Yagami dołącza do grupy śledczej tropiącej Kirę - tajemniczego mordercę. Przedstawicielem grupy jest L - genialny detektyw. Na nowo zaczyna się emocjonująca gra, w której zwycięzcą może być tylko jeden. L za wszelką cenę chce udowodnić, że Kirą jest właśnie Light. Chłopak jak najszybciej musi się pozbyć swojego wroga, by móc kontynuować kreowanie "lepszego" świata.

na podstawie
Tsugumi Ohba Death Note (manga) / Takeshi Obata Death Note (manga)
studio
Death Note Film Partners / Horipro / Konami Corporation / Więcej...
data produkcji
2006
tytuł oryg.
Death Note: The Last Name
inne tytuły
Death Note: Ostatnie imię Polska
Desu nôto 2 Japonia
Desu Nōto: The Last Name (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Japonia
Death Note 2: The Last Name
Death Note: The Last Name Miedzynarodowe Wielka Brytania USA
Death Note 2 (tytuł skrócony) Miedzynarodowe
Więcej...
W filmie Kira Investigative Team  ma siedzibę w hotelu, w mandze L wymyślił system przenoszenia się z miejsca na miejsce.
Sanami to postać, która występuje tylko w filmie. Jest jedyną kobietą w Kira Investigative Team. W mandze Kira Investigative Team  składa się wyłącznie z mężczyzn. 
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych