PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 702
oceny
6,3 10 1 24702
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

3 x NIE

ocenił(a) film na 4

Jeśli to ma być kontynuacja "Death Race" z 2008 roku, to całkowicie nieudana. Film wypada bardzo blado na tle prequel'u. Dosadnie mówiąc wygląda to jak tania chińska podróbka znanego tytułu. Nieudane dialogi, niedopracowana fabuła, gra aktorska poniżej przeciętnej. Chyba jedynym wyróżniającym się aktorem jest Ving Rhames. Nawet takie nazwiska jak Sean Bean oraz Danny Trejo wypadają bardzo nienaturalnie. Wspomnieć można jeszcze Lauren Cohan ale tylko ze względu na urodę. Jak dla mnie żałosna próba kontynuacji na prawdę dobrego filmu i moja ocena 4/10 - choć nie wiem czemu aż tak wysoko...

ocenił(a) film na 6
glutex

dziwna to kontynuacja skoro 14K zyje

zginal w pierwszej czesci

jedynke ogladalem i dala rade ale czytajac komentarze o tej czesci to ja podziekuje

ocenił(a) film na 6
Ghost_1

Ghost_1 nie zrażaj się komentarzami. 2 jest dużo lepsza. Poza tym 2 to niejako 1, a 1 to 2:). Po prostu druga część pokazuje wydarzenia które wydarzyły się przed 1 częścią.
DR2 jest dużo ciekawszy, lepiej wykonany i nie wieje tandetą jak DT1

criginold

kurcze i teraz nie wiem czy oglądać czy nie....

ocenił(a) film na 6
mezdej

nie masz ochoty to nie oglądaj...

Ghost_1

Death Race 2, to nie jest sequel, tylko prequel! Czyli przedstawia wydarzenia które miały miejsce przed "jedynką", czyli historię pierwszego Frankensteina!. :D

ocenił(a) film na 7
glutex

"Film wypada bardzo blado na tle prequel'u."
Sorry kolego ale to jest wlasnie prequel i jak dla mnie jest lepszy od 1 czesci o 1 punkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones