PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32728}
7,7 25 501
ocen
7,7 10 1 25501
7,3 14
ocen krytyków
Dekalog II
powrót do forum filmu Dekalog II

Na miejscu lekarza, nie dałbym sobie wmówić, że to ode mnie i od mojej diagnozy zależy to, czy dziecko przeżyje, czy nie. To taki szantaż emocjonalny, ale nie można mu ulegać. Że "pan nie chce postawić diagnozy, to ja usunę dziecko i pan będzie je miał na sumieniu". No nie - to ty usuniesz i ty będziesz je miała na sumieniu, bo to ty żyjesz w zakłamaniu i ty musisz teraz podjąć taką decyzję. Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że ona chciała, żeby ten doktor dokonał cichej eutanazji na tym facecie.

użytkownik usunięty
Wolfgang1984

czesto ludzie traktuja lekarzy jak bogóe np. szczepia sie ekperymentalnym preparatem. Czesto lekarze tez uwazaja sie za bogow. I polecaja szczeoienia ekperymentalnym preparatem. :(

Najlepsze, choć to nie na temat, że w marcu/kwietniu zeszłego roku cała ta sprawa z C'19 kompletnie upadła. Naciski na wiadome szczepienia były ogromne, maskowania-niemaskowania, przeróżne obostrzenia, zakazy, nakazy, aż nagle całe to wariactwo minęło jak ręką odjął. Tym nagłym wycofaniem się z tego wszystkiego niejako po cichu przyznano rację tym, którzy nie chcieli temu szaleństwu ulec. A niektórzy się w tym zatapiali totalnie, tak jakby im pasowała ta nowa rzeczywistość i jakby pasowała im rola posłusznie wykonujących polecenia. Niektórych szkoda, że dali się zastraszyć i ulegli temu wszystkiemu, bo to nie tylko szczepienia, ale u mnie np. wielu zawaliło pracę, pochowali się w domach, bali się wyjść na spacer itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones