PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156406}

Demon: Historia prawdziwa

An American Haunting
6,1 19 253
oceny
6,1 10 1 19253
4,0 2
oceny krytyków
Demon: Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Demon: Historia prawdziwa

Słaby... :/

ocenił(a) film na 3

moze gdybym go oglądnęła na dobrym kinie domowym to byłoby parę momentów grozy... Fabuła byla beznadziejna ;| Wszystko było skomplikowane, nie było w jasny i czysty sposób przedstawione.
Spodziewałam się czegoś typu "Egzorcyzmy Emily Rose" a tu taka kicha....

ocenił(a) film na 6
bluevelvet90

Mi się podobało to, że na początku fabuła była zamotana - bo niuanse fabularne można wtedy docenić po obejżeniu całego filmu i ja po owym obejżeniu stwierdzam, że była całkiem niezła. Podobała mi się, tylko jedna rzecz, że nie powtarza utarych schematów innych horrorów i nagle się nie okazało, ze to jednak ta wiedźma co to niby tę klątwę rzuciła, to jej wina.
W ogóle horror w XVIII wieku to strzał w dziesiątkę.
Niestety naiwne efekty specjalne, oraz powiedzmy sobie szczerze w ogóle brak napięcia w tym filmie troszkę go dyskfalifikują.
Cóż... Spodziewałem się być może za wiele...
Film oceniam na 6 bo nie był do końca do niczego. Fajnie przedstawiona fabuła i klimat XVIII wieku oraz dobra gra aktorska, dźwięk i zdjęcia to jego plusy.Minusy to brak jakiegokolwiek napięcia, oraz kiepskie efekty specjalne.
MOja ocena - 6.
Film obejżeć można jednak niech mój koment bedzie pewną przestrogą dla ludzi, którzy spodziewają sie po nim wielkiego straszenia lub w ogóle straszenia gdyż tego w filmie nie ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones