PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156406}

Demon: Historia prawdziwa

An American Haunting
6,1 19 253
oceny
6,1 10 1 19253
4,0 2
oceny krytyków
Demon: Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Demon: Historia prawdziwa

Zapowiada się niesamowicie! Klimat, obsada! To aktualnie mój kandydat na najlepszsy horror 2006 roku! Martwi mnie tylko reżyser... "Lochy i smoki" to nie był dobry film. Poza tym "An American Haunting" nie będzie chyba zbyt oryginalnym filmem :P

Albertino

No właśnie ten reżyser... Ale zwiastun jest niezły a na imdb wprawdzie tylko 14 oddanych głosów, ale średnia wysoka - 7.8/10. Chyba będzie całkiem dobry horror :)

La_Pier

No mam taką nadzieję. Zresztą zagrała Spacek, więc chociażby dla niej warto będzie sięgnąć po ten film.

Albertino

No i jest także Donald Sutherland. A tymczasem na Rotten Tomatoes są juz pierwsze recenzje. Jak na razie, 3 do 1 na niekorzyść "An American Haunting".

La_Pier

Heh, niestety. Też widziałem. No ale może będzie lepiej niż z "Egzorcyzmami Emily Rose" ;)
Poza tym widać że będzie tu duzo z dramatu, mam nadzieję, że nie za dużo, bo to wpłynie na niekorzyść klimatu i strrrasznych momentów ;)

Albertino

Specjalnie bym sie 'pomidorami' nie podniecal, strona jak strona, a ze wypowiadaja sie eksperci? Ile razy sie nacieliscie na opinie znawcow :)? Zobaczymy, jak to bedzie, ja bym sie nie rozpedzal z kandydatami na horror roku, poki sie nie zobaczy. Pozdrawiam!

Pr0t0n

Cóż, z pomidorami się akurat często zgadzam, więc to dość mocny argument La Piera :)

Albertino

Od czasu jak moja (pozniej) ulubiona plyta dostala kiedys 5% na 100% w recenzji, jakos zelzala moja wiara w krytykow, obstaje przy swoim - poki nie zobacze, nie rozpedzam sie :]. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones