Odtwórz Zwiastun nr 1 1:35
Film

2011 1 godz. 33 min.
5,0 463
oceny
5,0 10 463
545
chce zobaczyć
{"id":"608838","linkUrl":"/film/Demons+Never+Die-2011-608838","alt":"Demons Never Die","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/88/38/608838/7387222.2.jpg"}
Kiedy młoda dziewczyna odbiera sobie życie, Archie (Robert Sheehan) i siedmioro innych zdesperowanych nastolatków... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Demons Never Die
Demons Never Die (2011) Zwiastun nr 1 1:35
Demons Never Die | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2011 | Film Kiedy młoda dziewczyna odbiera sobie życie, Archie ([person=164059]Robert Sheehan[/person]) i siedmioro innych zdesperowanych nastolatków postanawiają podążyć za nią i zawrzeć samobójczy pakt. Ich plany przybierają zupełnie inny kierunek, gdy jeden po drugim zaczynają ginąć. Archie zdaje sobie sprawę, że wszyscy stali się celem zamaskowanego mordercy. Czy odkryją, kto jest zabójcą, zanim będzie za późno?

Kiedy młoda dziewczyna odbiera sobie życie, Archie (Robert Sheehan) i siedmioro innych zdesperowanych nastolatków postanawiają podążyć za nią i zawrzeć samobójczy pakt. Ich plany przybierają zupełnie inny kierunek, gdy jeden po drugim zaczynają ginąć. Archie zdaje sobie sprawę, że wszyscy stali się celem zamaskowanego mordercy. Czy odkryją, kto jest zabójcą, zanim będzie za późno?

studio
S.Kids / Schneider Media Investments / Think Big Productions
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Demons Never Die
inne tytuły
Zdjęcia kręcono od 20 grudnia 2010 do 10 lutego 2011 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • demons

  użytkownik usunięty

  taki horror/thiller czy ki pieron wi co nakręciłby telefonem lub kamerą każdy filmwebowiec:) zagmatwany scenariusz,gra aktorska z cyklu: życ czy sie zabić o to jest pytanie... ogólnie specjalnie poświecilam te 1,5 h by dowiedziec sie kto i dlaczego zabija. dlaczego?bo tak mu sie podobało. chociaz ... więcej

  • Ambicje "kultowości"?

   Leeons ocenił(a) film na 3

   Jak się domyślam, to miało być tzw. "kino ambitne", ale zupełnie nie wyszło. Napuszony, skopany do bólu scenariusz. Takie filmy robią ludzie przekonani, że zadziwią świat, a skutki bywają opłakane.

   • 4/10

    octstuff23 ocenił(a) film na 4

    SPOILER...Kobieta na imprezie wychodzi z pomieszczenia pelnego ludzi i udaje sie do pomieszczenia obok czyli kuchni , tam widzi jak mezczyzna w masce morduje jej przyjaciela , rzuca sie do ucieczki ..MIJA POKOJ PELEN LUDZI Z KTOREGO WYSZLA PRZED CHWILA I UCIEKA DO PARKU ....taki jest mniejwiecej caly film.

   • Kto był mordercą?

    matteom5 ocenił(a) film na 6

    Oglądałem, ale było takie ciulowe nagranie, że nie zajarzyłem kto zabijał. Jakby ktoś mógł proszę o wyjaśnienie kto i dlaczego.

   • 4/10

    sylwester_3 ocenił(a) film na 4

    Niesamowicie makabryczny gniot