PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674844}

Demonstracja siły

Force of Execution
5,0 1 914
ocen
5,0 10 1 1914
Demonstracja siły
powrót do forum filmu Demonstracja siły

Pomimo upływu lat

użytkownik usunięty

Steven wciąż dobry :)

użytkownik usunięty

Hahe

Ciekawa sprawa bo przed chwilą cię jeszcze widziałem, a tuż po chwili cię zbanowali...

O, tak...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Bardzo mnie to cieszy że się ze mną zgadzasz...

Cała przyjemność po mojej stronie...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Z całego serca polecam Ci ten film...

Warto ? Przecież jest tylko dobry.. A wiadomo że Seagal miał same arcydzieła jak dotąd, więc nie chciałbym żeby jego filmy traciły w moich oczach...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Dla mnie dobry, ale dla Ciebie może być lepszy! W końcu też jesteś fanem Seagala.. No wiesz każdemu może się zdarzyć taka nieplanowana wpadka..Jeden w miarę dobry film przy tylu arcydziełach absolutnie w niczym nie przeszkadza...

No ale skoro mówisz że dobry to chyba właśnie jest, tylko dobry, bo chyba nie kłamiesz ? Od Stevena to ja wymagam arcydzieł a nie tam tylko dobrych filmów...

użytkownik usunięty
SzymonS1

Nie kłamię. No skoro wymagasz arcydzieł to obejrzyj sobie po raz któryś Bestie albo Cudzoziemca...

O właśnie, albo Szalony lot sobie powtórzę.. muszę sprawdzić program tv może wkrótce coś poleci ze Stevenem..

użytkownik usunięty
SzymonS1

Nie zapominaj też o Sile rażenia.. A program tv przeglądaj codziennie bo szkoda byłoby przegapić coś z Seagalem..

Siła rażenia też arcydzieło, albo Terrorysta np..

użytkownik usunięty
SzymonS1

Nie sądzisz że powinna być jakaś nagroda przynajmniej za scenariusze dla tych filmów ?

Oczywiście że tak, nie rozumiem dlaczego pomineli ten film przy nominacji do oscarów, skandal.. po prostu skandal...

Trochę za mało Seagala, ale film daje radę.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Seagala było jak w sam raz ale Ben Forster fajnie się lał
Ale z tym jadem skorpiona to niezła lipa

giovanni50

Motyw z jadem skorpiona normalnie masakra. I na dodatek musiał mieć połamane z powrotem wszystkie kości, żeby jad zadziałał.

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Kurcze szkoda że Trejo go nie wsadził do specjalnej kadzi jak w Wanted Scigani :)

giovanni50

Hahaha dokładnie:)

ocenił(a) film na 7
bennyhillshow

Tak czy siak fajny film
Spoko walki
Lubie takie klimaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones