PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622009}

Demony

The Devil Inside
5,5 22 906
ocen
5,5 10 1 22906
Demony
powrót do forum filmu Demony

ostatnio modny sposób kręcenia z "turystycznej" kamery pozytywnie zaskoczył. Nie ma nudy, "bieganie"
po obrazie nie denerwuje, dużo się dzieje, a opętania, o dziwo wciągają, nie epatując druzgoczącą
naiwnością. Można się bać, dać przekonać, a przede wszystkim wciągnąć w przedstawioną historię i
losy bohaterów. A nawet, kurcze uwierzyć...

marta7799

Pozytywne to może być zaskoczenie a nie rozczarowanie.
Ode mnie 1/10 dla tego filmu. Jak tylko zobaczyłam, że to typowy film kręcony kamerką "z ręki" wytrzymałam 40 minut, później poprzewijałam i wyłączyłam. Tematyka świetna (moja ulubiona dla horrorów) ale ta zmuła przypominała mi Paranormal Activity. Dawno się tak nie wynudziłam.

ocenił(a) film na 7
AlexabezKeksa

można się pozytywnie rozczarować, jeżeli nastawienie było negatywne. Rozczarowanie dotyczy końcowej zupełnie odmiennej od początkowej, jakakolwiek ona by była. Można rozczarować się pozytywnie, jak również negatywnie - w zależności od tego czego się spodziewało. Zaskoczyć też.

marta7799

Szkoda piłować język :) Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
marta7799

Proponuję wygoglować sobie, znaczenie słowa - rozczarowanie. Może przestaniesz wygadywać głupoty. Pozytywne rozczarowanie, o kurde.

ocenił(a) film na 2
AlexabezKeksa

To, że kręcony z ręki to nie jest problem. Problemem jest to, że właściciel ręki nie był chyba trzeźwy. Ta kamera momentami tak latała, że można się nabawić jakiejś choroby lokomocyjnej. Poza tym film przynudza i nie straszy.

ocenił(a) film na 2
niedenerwujsie

W dodatku te głupie zachowania mające udawać opętanie, które przy filmi EGZORCYSTA są jak kpina zrobiona przez amatorów.

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

Kurde jak widziałem ostatnio w jakiejś parodii, jak przerobili tę scenę, w której opętana bredziła "connect the cut, connect the cut..." to jeszcze w pracy jak sobie przypomniałem to się śmiałem. Nie no warto było obejrzeć ten głupawy horror, żeby pośmiać się z jego parodii. Tylko dla tego.

ocenił(a) film na 2
niedenerwujsie

Parodia genialna, bo nawet w oryginale było to po prostu śmieszne. Masz na myśli Dom Nawiedzony. Akurat najpierw widziałem parodie, która o to zahaczyła potem oryginał.

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

"Dom bardzo nawiedzony" konkretnie.O! Naprawdę po tej scenie z connect the cut zwijałem się ze śmiechu. W ogóle ten egzorcysta był niesamowicie genialny. Jak przyszpanował tatuażem to ze śmiechu nie mogłem prawie oddychać.

ocenił(a) film na 2
niedenerwujsie

Tatuaż z motylkiem. Mnie rozwaliło ogólnie jego podejście i opowieść o więzieniu. XD

marta7799

Ale pozostał pewnien niedosyt...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones